1. 1.
  türkiye de kahvaltı kültürünün içler acısı olması

  buyur kardeş.
  9 -1 ... hatake kakashi
 2. 2.
  Türkiye en sağlam kahvaltı kültürü olan ülkelerin başında gelir. Türkiye de kahvaltı başlı başına bir kültürdür.

  Sabah kahvaltı masasındaki portakal suyundan bir yudum içip ağzına bir tane zeytin atan ve bütün günü aç geçiren sözde modern dümbük anlamaz bu işlerden.
  3 ... frekans
 3. 3.
  sanırım arkadaş her sabah, kıta Avrupası kahvatı teamülü olan kondinental kahvaltıya uyanıyor.
  ... judas
 4. 4.
  Kültür varda bunu devam ettirecek babayiğit kadın varmı o meçhul.
  6 -2 ... kalahari 1
 5. 5.
  Hiç ülke gezmemiş insan söylemi.

  Daha ne olsun kahvaltıda dedirtir adama.
  1 ... eski yesil kulluk
 6. 6.
  aslında kahvaltı kültürümüz çok gelişmiş ama kahvaltı yapacak vaktimiz yok. kahvaltı yapsam işe geç kalırım diye düşünerek her gün simit yemekten martıya evrileceğim.
  11 ... roza shanina
 7. 7.
  içler acısı değil iştah açıcıdır.
  6 ... tuzlukekdelisi
 8. 8.
  18 ülke 36 şehir gezmiş ve her birinde kahvaltı etmiş bir insan olarak söylüyorum:

  Şu söylenen büyük bir hurafedir. Kuyruklu yalandır. Nedenini açıklamaya gerek bile duymuyorum, gidin her ülkede kahvaltı diye önünüze kruvasan kahve koysunlar anlarsınız.
  4 -1 ... mustakbel doktor
 9. 9.
  Bayram tatili sebebiyle yapılacak aile ziyaretinde anacığımın elleriyle hazırlayacağı, düşlerini kurduğum, bütün ailenin toplandığı kahvaltılarımız değildir elbet mevzu bahis.
  4 ... darked
 10. 10.
  konu gezmek degil, okudugunu anlamak. basliga dikkat edersen adam kahvalti kulturunden bahsediyor. geleneksel ya da yoresel onlarca peynirin oldugu kahvaltilari kotulemiyor. Hanginiz her gun ovdugunuz o kahvaltiyi yapiyorsunuz. Adam bundan bahsediyor. ayrica gittigin hostellerde kahvalti yaparak bir ulkenin kahvalti standartlarini anlayamazsin. O yuzden gec su diger ulke kahvaltilarini elestirmeyi. Bilginiz yok fikriniz gani.

  basliga gelirsek, hakli bir baslik. ama dunyanin her yerinde boyle artik bu. yani gunluk telaslar maalesef en guzel ogunu en kotu sekilde gecistirmemize neden oluyor. fransada kruvasan kahveyse, turkiyede peynirli pogaca ve cay.
  ... peder