1. 1.
    "senin olmak istiyorum john". bunu söyleyen yabancı bir dizideki 13 yaşındaki minik bir kız çocuğu. bu filmlerin sadece film olduğunu düşünmeyen türk gençliği, aynısını uygulamaya çalışıyor kendince. sonra bir doktor kamera karşısına geçip, beyanat veriyor: "türkiye'de kürtajın yaşı 15e indi, aileler genellikle izin veriyorlar kürtaja". sonra devam ediyor doktor: "kızlar sanki açık seçik giyinmese, 15 yaşına gelmesine rağmen arkadaşlarına bakire olduğunu söylese sevilmeyeceğini düşünüyor". bir yerlerde ipin ucunu kaçırmışız.
    (bkz: modernlesmeyi yanlis algilayan zihniyet)
    7 -2 ... asiti kaçmış kola
  2. 16777215.
    modanın da körüklediği seksüel aktivitelerin vahim sonucu..buna hala "normaldir" diyebilen insanlar var..o normal diyen insanlara buradan diyorum ki "eğer kızınız varsa en kısa zamanda biriyle yatsın da hep beraber şen olun şenlik olun!!"

- baba ben dün gece kadın oldum!
    - geç kalmıssın kızım!!!
    5 -2 ... martyns
  3. 0.
    (bkz: abartmada sınır tanımamak). doktor kişisinin hasta portföyü ne kadar ki, hemen kararını vermiş sormak lazımdır.

bu kararı vermek için binlerce kişinin katıldığı anketler düzenlemek lazımdır.
    1 ... pilotmont
  4. 1.
    cok normal olan prezarvatif kullanilmasi ve dogum kontrol yontemlerinin bilinmesiyle ortadan kalkacak sorusal (bkz: sanane)
    2 -5 ... markasiz
  5. 2.
    türkiye'de bayanların içlerine bulunduğu cinsel baskının doğurduğu sonuçtur,kültürel çözülme ve çöküşün başlangıcıdır aynı zamanda,bunda tek suçlu namus ve masumiyeti bacak arasında gören zihniyettir.
    2 ... ucuncayir666
  6. 3.
    cinsel özgürlük çığlıklarının türkiyeye de sıçradığını gösteren başlık. (bkz: yazık)
    1 -1 ... yoga yapan mistiq kedi
  7. 4.
    Prezervatif kullanmayı bilmeyen gençlerimiz de bu 15 yas grubuna dahildir.
    (bkz: prezervatif kullaniminin yayginlastirilmasi)
    -1 ... timucinberk
  8. 5.
    prezervatif kullaniminin yayginlastirilmasi değil konu. 15 yaşındaki bir çocuğun, bakın bu çok önemli "çocuk" diyoruz, ne işi var yabancı bir erkeğin altında - üstünde? bu mudur özgürlük? 15 yaşında kürtaj olmak için aile izni gerekiyor, aile izni alamayanlar belki de o çocuğu doğuruyor ne dayaklar yiye yiye. sonra ver elini babası olmadığı için, piç olduğu için sokağa atılmış çocuklar, gaspçılar, yozlaşan, eriyen, çürüyen, kokan türkiye. birçok insanın içinde yaşamak istediği ülke bu değil.
    4 -1 ... asiti kaçmış kola
  9. 6.
    özellikle eğitim seviyesi düşük okullarımızda kızlar tuvaletine uğrayınca bu başlığın doğruluğu bir kez daha tescillenmiş oluyor. bursa'da okul müdürlerinden biri veli toplantısında şöyle demiştir: sizin torunlarınızı tuvaletlere gömüyoruz. yaşları 14-18 arası değişen lise öğrencileri, bir anlık zevk uğruna kendilerini, hatta hiç bir suçu olmayan masum bebeklerini de heba ediyorlar. Henüz olgunlaşmamış kişilikleri ve kendilerini kanıtlama çabasıyla yaptıkları yanlışların sayısı her geçen gün artıyor. Peki suçlu kim? * Bu gençler mi, aileleri mi, yoksa onları özendiren görsel basın mı? Haybeye çocuk yapıp sokağa bırakırsak *, belli başlı kavramları düzgün bir şekilde onlara veremezsek bu ve bunun gibi sonuçlar her geçen gün artmaya devam edecektir.
    2 ... aura
  10. 7.
    toplumdaki yozlaşmanın derecesini gösteriyor,daha bundan 10 sen öncesine kadar bunlar söz konusu bile değilken bugün gayet normal olarak görünüyor,buna saygı duyuyorum böle düşünenlere yani ama nedense özgürlükler arttıkça mutsuzluk oranı da artıyor,durupta düşünülmesi gereken bir durum var ortada...
    ayrıca erkeklerin erken boşalma ve kontrol edememe gibi sorunları olduğunu gösteriyor bu araştırma...
    1 ... inadina