bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ne yazık ki, iç açıcı bir senaryoyu karşımıza çıkartmayacak olgudur. Gelir dağılımındaki dengesizlik başta olmak üzere, bir çok konuda zıt kutuplar yaratılmıştır. birileri herşeyin kaymağını yerken, öteki tarafta büyük bir çoğunluk yaşamasının anlamını sorgulayarak ömrünü tüketmektedir.
  3 ... coincidental magic
 2. 2.
  Paraya verilen değerden az oldugu kesindir.
  3 ... gkbayrak
 3. 3.
  cok uzulerek yazmaktayım ki. haberlerde almanyanın x kentinde bir kopeğin yaralandığını ve durumun kotu olduğunu farkeden bir veteriner derhal telefon acıp yetkililere bildiriyor. ve hemen hayvanın bulundugu yere helikopter gonderiliyor. izlediğimde tuylerim diken diken olmustu. niye biz değil dedim gunlerce. cıkar amaclı duygular beslememek lazım. bi kopeğin insana ne cıkarı olur ki sevgiden baska. sevgi denen sey asılanmıs orada.
  2 ... ümit
 4. 4.
  türkiyede insana değil , giydiği kürke değer verildiği yüzyıllar önce anlaşılmıştır.buna rağmen değişen birşey olmadığını görmek üzücüdür.
  ... karga
 5. 5.
  avrupa ülkelerinde hayvana verilen değerle kıyaslandığında solda sıfır görmemize sebep olan değerler bütünü
  2 ... shau mei
 6. 6.
  avrupada hayvanlara verilen degerle aynı olan degerdir.
  ... gerçek
 7. 7.
  ne insan mı? türkiyedemi? değer mi? alakası yokk...
  ... pink floyd
 8. 8.
  baklavaya verilen değerden az olan değerdir.
  ... sosyoklon
 9. 9.
  (bkz: sayfa goruntulenemiyor)
  2 ... dramtatatam
 10. 10.
  değeri beklediğimiz devlet ise b,ir devlet ancak imkanları kadar değer verir. değeri beklediğimiz insanlar ise insanlar ancak kültürleri kadar değer verir. yani fazla birşey beklememek lazım.
  ... palta