1. 1.
    Şu ana kadar çevremde hiç bilimle ilgili sohbet eden insanlara rastlamadım. televizyonda da anca caner taslaman, adnan oktar ve ömer çelakıl gibilerin programları var.

dikkat çekendir.
    4 -3 ... marjinal bir yurtsever
  2. 2.
    Din konuşuluyor işte daha ne istiyorsun!
    4 -4 ... phileo sophia
  3. 3.
    Makale okumaktan aciz adamlar burada yine konuyu din konuşuluyora getirmiş. Sen laik laik takılırken 5 ayrı icat yaptın daha önce yapılmamış o yüzden haklısın. Elinizde her imkan var siz YouTuber olma hayali kuruyorsunuz. Tumblr boy olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Dudak büz, kedi koy suratına sonra of yha bilim neden konuşulmuyor kesin dindar gözüken bir iktidar var diye triplerine gir. Dinsiz anan baban sana eğitim versin mucit ol o zaman. Madem din konuşulması engelliyor bilimi. Yönetimde yapılan hataları inkar etmemekle birlikte bütün suçu amaçsız vatandaşlarda buluyorum. Yöneticiler de sizin içinizden çıkıyor. Normal böyle olması.
    7 -5 ... ahmet can zehir
  4. 4.
    din konuşulmayan dönemlerde de atomu parçalıyoduk ya sanki mk.
    3 -4 ... teistus
  5. 5.
    (bkz: öldükten 3 yıl sonra dirilen adam) konuşuluyor aslında da siz konuşmuyorsunuz. *
    2 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    Dünya düzdür.
    Al sana tartışma.
    -1 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    Senin çevren cahilmiş. Biz evrim de uzay zaman da tartışırız.
    ... tatardoktor
  8. 8.
    seni kim susturuyor sayin bilim insani?
    -1 ... bittimiacaba
  9. 9.
    Şaşırtmayan bir durum. iddiaya göre nüfusun %99'u müslüman, ama müslümanım diyenlerin %99u hayatlarında o çok inandıkları Kuran'ı bile bir kere baştan sonra anlayarak okumazlar. Böyle bir halkın bilim konuşması beklenir mi?
    ... dusunbiraz
  10. 10.
    Eşek hoşaftan ne anlar. Teknoljiye bile gavur icadı yakıştırması yapılmış yani. Bir de onlar yapar biz konuşuruz genellikle.
    ... nothingmust