1. 1.
  efendim patlama yoktur, artık hatta bu çağda cinayet, yakalanma sebebiyle daha da zorlaşmıştır, isteyen dünya çapında suç ve cinayet istatistiklerine baksın. siz ağzınızı açmadan önce de yüzlerce vahşet oldu bu ülkede ama medya sustu.

  linç etmeden önce bir dinleyin, büyüğünüz geçmişi anlatıyor.

  yaşı büyük olan hatırlar, seneler önce bir anda sebepsiz "çocuk pornosu" tutuklamaları olmuştu, sonra o "zanlıların" çoğu serbest kaldı veya sembolik hapis yattı, ardından "nette çocuk istismarına hayır" bahanesiyle sansür yasası geldi. idari tedbirmiş, sikimin idari tedbiri. allahın hıyarı, tor'da her tür malum video bulunuyor zaten ne sikime sansür?

  bir kaç ay sonra youtube a sansür de geldi, hemen ardından alkışlarla vs türk video hostingi öne çıkarıldı. Acep o sitelerin sahibi hangi bakanın akrabasıydı?

  şimdi de çocuk ve hayvan işkenceleri haberleri patlıyor, hemen ardından idam çığlıklarını duyuyoruz.

  o idamın böyle ülkede, ileride muhaliflere, devlete ters olabilecek herşeye, hatta bakanların gözünün kestirdiği ama yatağına girmeyen güzel kadınlara bile uzanma ihtimali sizce kaç?

  kaç?

  bence 100%.

  edit: buna eksi koyuyorsan bilfiil orospunun sıçtığı obez bir bakirsin.
  8 -5 ... lovely bones
 2. 2.
  islamdan ve temiz ahlaktan uzaklaşıldığı içindir.. Bu toplumun elinden dini alırsan avare olur.
  3 -4 ... sonbakis
 3. 3.
  Türk halkı dinsizken yüce bir imparatorluk olsaydı onları kötülük yapmaktan frenleyen din olmazdı. Bugün kim bişeylerden sakınıyorsa allah korkusu sebebiyledir.

  Sizin iskandinav ülkelerini örnek göstermeniz onların türkler karşısında daha kareketli oldugunu gösterir.
  2 -3 ... sonbakis
 4. 4.
  nerede cahil cüheyla ben mözlümanım diyen var, orada çocuk istismarı tecavüz ve ensest tavan. Hala sıvamaktalar...
  1 -1 ... scorpioraptor
 5. 5.
  Iste muhalefet embesiliği bu, sonra da niye bu arap sevicileri deviremiyoruz. Bakanlarin gözüne kestirdiği kadınmış.. ulan, adamlar zaten çaldığı parayla beş saraylik harem kurar sghssg. Örnekleri bari mantıklı trolleyelin.

  Türkiye de hic bir haltın arttığı yok. Sadece odaklar var, prim var, duyar var. Kameralar, geniş iletişim imkanları var. Siz yeni duyuyorsunuz. Keza dünyada da her bir halt mevcut. Tecavüz, cinayet, dahası..

  lakin şu rezil prim güdüsü yok mu.. anadoluda bir kadın şiddet, tecavüz magduru olur. Bizim, ertesi gün hapı atmadan uyuyamayan pelinimiz otobüste kendisine yer vermeyen erkeğe taciz iftirası atar. Kadın hakları diye yürüyüp kendine ayrıcalıklar tanınmasıni ister. 15 yaşinda mervemiz sevgilisinden hamile kalır, başkasına tecavuz suçlaması atar ve ölümüne sebep olur. Eksi sözlüğün sekreteri para çaldığı için işten kovulur, medyaya bana taciz ettiler diye aciklamada bulunur. Sevgilisi varken başka erkeğin kasığını yalayan feminist artığı, yaptığı ortaya cikmasin diye o bana tecavüz etti deyip, linç ettirmeye çalışır.

  bir hayvan iskence görür, ömründe bir kediye tas su dahi koymamış tip sosyal medyada like uģruna paylaşimlar yapar.

  Onlarca cocuk istismari yaşanır. Anca Bir tanesi haber olup, konuşulunca farkına varacak zekada olanlar; bu ülkede insanlik kalmamış, idam gelsin hadım gelsin gelsin diye popülist duyar kasmaya başlar.

  Peki tüm bunlar niye? En kolay prim yolu bunlar. Yoksa çocuk hakları için, birinin ölmesine hayvan haklari için birinin katledilmesini niye beklesin bu gerizekalılar?
  6 -1 ... md house