1. 1.
  Bu sorunun gerçek cevabını mahkemeler bilir.
  Biz ancak tahmin edebiliriz.
  2 -2 ... prates
 2. 2.
  Aile birliğinin temelinden sarsılması.
  1 -2 ... judas
 3. 3.
  ben hep söylerim boşanmaların sebebi o.çocuğu türk kızlaridir.

  kız daha tanışmadan evin var mı araban var mı diyor...
  3 -6 ... diablo1987
 4. 4.
  Kadın evlenmeden önce duyguları ile düşünebilen bir canlı iken evlenip evlilikte bir b.k olmadığını görünce bol bolda boş vakti olduğu için şeytanlaşmaya başlıyor. ( kesinlikle genellememekle birlikte)

  Kadına bir özgüven geliyor cicim aylarından mutevellit. Çok severek evlendiği kocasını bir an böcek gibi görmeye başlayabiliyor " bu mal boşansam kimseyi bulamaz tam bir beceriksiz, aptal zaten asgari ücreti kazanamayan mı var? amaan" gibi düşüncelere girebiliyor e artık kadın olmuş, dişiliginin farkında " bu ülkede bazen saçın sadece enseye kadar uzun olmasının bile yettiginin farkindadir"
  Bakin mesela travesti deyip geçiyorsunuz en kartının bile ne kariyer sahibi sevgilileri var aklınız şaşar. E kadın da uyanıyor. Bilmiyorum doğası gereği mi nedir? Bir şey verdiğinde bir şey alması gerektiğini düşünen bir canlı hâline geliveriyor. ( genellememekle birlikte)

  Anlayacağınız arkadaşlar en 1. Nedeni maddiyat.
  9 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 5. 5.
  1- maddiyat
  2- aldatma
  3- comfortzone mudahalesi

  Bence bunlar.
  2 ... vr38 ile uyuyan adam
 6. 6.
  Çoğu zaman itiraf edilemese de ilk sırada seks yer alıyor. Ten uyumu önemli.
  ikinci olarak maddiyat.
  4 ... tursusu kurulmus kiz
 7. 7.
  şiddetli geçimsizlik.
  ... intiharkorkusu
 8. 8.
  karakteri tam oturmayan, evliliği, anlamlandırmada hata yapan, karsida ki insana şans vermeyen, hataya toleransi olmayan kişiler sebep olur boşanmaya. kendi sanki mukemmmmel
  1 ... bittimiacaba
 9. 9.
  sosyal medyada şekil yapayım diye evlenirseniz 3 ay sonra boşanırsınız tabi.Yüzyıllardır olan bir geleneği sanki Allah tarafından kendine has kılınmış sanan görgüsüz aveller 3 ay sonra boşanır.
  ... kucuksumo
 10. 10.
  Daha doğru düzgün ilişkisi bile olmamış, şuradan (ya da farklı bir sosyal mecrada) bir hatunla/erkekle mesajlaşmayı sevgili olmak zannedenler boşanmayı yorumluyor ya la. Neyse anlatın anlatın eğlenceli oluyor.
  2 ... gazoz_kapagi