1. 30.
    katoliklerdir.
    ... tanri bizimle sims oynuyor
  2. 29.
    azınlıksınız tabi amk kürtleri.
    ... kirmizicizgi
  3. 28.
    Güzel insanlardır. Azınlıklara saygı duymak ve onların yozlasmamasi için yanlarında olmalıyız. Bir zaman sıra bize geldiğinde merhamet göstermelerini bekleyemeyiz.
    ... pir i feminist
  4. 27.
    baskın oran'ın bir kitabı. iletişim yayınları basmıştı bu kitabı. geçtiğimiz sene bu baskın hoca bu kitabı tekrar elden geçirdi. etnik ve dinsel azınlıklar adı ile yeniden basıldı. bu sefer yayıncı lateratür yayınları oldu. tabii, bende bunlar imzalı olarak falan var hep. onu söylemeğe gerek yok.
    ... mb isimli cocugun anilari
  5. 26.
    Kürtleri arapları lazları zazaları vb azınlık sanan kişiler var ya sözlükte. Allahım nereye düştüm ben.

Azınlık gayr-i müslimlere denir. Gidin kelimenin anlamına bakın bi zahmet.

Azınlıklar: rumlar, ermeniler, museviler, süryaniler, keldaniler vs yerli topluluklardır.

Kürtler, araplar, lazlar, çerkezler ve zazalar ise müslüman olan yerli topluluklardır.
    2 -1 ... traveler of secret moments
  6. 25.
    kürtler ve araplar(suriler) dışında ben bir sıkıntılarını görmedim. bir de balkanlardan gelen gayri-türkler kendilerine kucak açan anadolu türklerine çomar demeseler onları da bir sıkıntı olarak görmeyeceğim. ayıptır ya, sana kucak açtık nankör.
    ... kirmizicizgi
  7. 24.
    Ermeniler, Süryanilerdir.
    -1 ... selia
  8. 23.
    En hor görülen azınlık tırolar bence. Adamlar ekmeğinin peşinde yapmadığını bırakmıyor milletimiz. gerçekten yazıklar olsun. Selam ve Harun abi ile.
    1 ... napacuhh
  9. 22.
    Kürt arap vs.. Diye sayacağımız azınlıklardır. Akla gelen ilk iki azınlık topluluğu ülkenin kanser kitlesidir.
    3 ... kralina catarim belaya batarim
  10. 21.
    la kürde azınlık diyen matematik bilmiyordur.
    net.
    ... mavraci