1. 1.
  sinek gibi üremeye devam eden bu suriye'liler şu an ülkemizde 7 milyonken, ileride gün gelip rahatsız oldukları ya da emel ettikleri bir konu olduğunda ayaklanma çıkartsalar ileride buna hangi güç dur diyebilecek? hiç olası görmüyoruz ama bu beyinsiz cahiller ufak bir dış organizasyonla bu ülkeyi çok ciddi bir şekilde karıştırabilirler.
  ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  Türk halkının en az yarısının onlardan memnun olması da hayatın bir gerçeğidir.
  Kaynak: seçim sonuçları.
  ... morat
 3. 3.
  Türkiye’nin yol geçen hanı olduğunun göstergesidir.

  Mevcut arapperest iktidar sayesindedir.

  (bkz: Suriyelilere harcanan 30 milyar dolar)

  Kendi vatandaşlarımıza bu kadar para harcanmıyor maalesef ki. Suriyeliler neden gitsinler ki Türkiye’den? Ben olsam ben de gitmem.
  8 ... queenn of darkness
 4. 4.
  en boktan ülke bile vatandaşlık verirken götünün astar markasına kadar bakıyor. türk vatandaşı olmak için ise sadece sınır kapısından içeri girmeniz yeterli.
  ... peacekeeper
 5. 5.
  askeri yapıya sızılmadığı sürece isterse 30 milyon olsunlar kanka sinek gibi ezeriz sorun değil asıl sıkıntı ne biliyor musun. yarın bunlar ayaklanırsa hak adalet arayışına çıkarlarsa yapacağın en ufak bastırmada, müdahalede barbar türkler diye avrupada amerikada manşet yiyecek olmamız, hatta ileriye gidip dokunmayın yaptırım uygularız imalarında bulanacaklar. bunlar bunu yapar mı yapar kendileri siyahi vatandaşları öldürür ırkçılık yaparlar, her türlü soykırımı yaparlar ama bize gelince barbar türkler deyip kendilerini temize çekerler.
  ... narsistikpatinaj
 6. 6.
  işin can sıkıcı yanı eğer suriye'nin başkenti halep olsaydı bu tür durumlar pek de bizim başımıza gelmeyecekti. göçler daha genel olarak güneye doğru olacaktı.

  kısacası yaktın bizi şam *
  ... nickinibilmeyenadam1
 7. 7.
  Akp döneminde gerçekmiştir.
  -1 ... alfa yazar