bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye'de eğitim görmektir.

eğer yabancı biri türkiye'ye okumaya geliyorsa, boku yemiştir. En kotu durumdan dusunuyorum;

1- yabancı diye parası yenmeye calısılır.

2- En kotu eşşek şakaları ona yapılır.

3- Futbol oynanıyorsa kaleye sokulur.

4- Çocuga anlamıyor diye Turkce kufurler edilir.
    4 -1 ... hendrix
  2. 2.
    (bkz: londra da ogrenci olmak)
    -1 ... hendrix
  3. 3.
    (bkz: londra da cilingir sofrası kurmak)
    -2 ... hendrix
  4. 4.
    kobay olmaktır. hertürlü sistem üzerinizde denenir oldu olmadı diye ama olan size olur*
    3 ... snakesawar
  5. 5.
    sistemler arasında kaybolur gidersin.kayıp çocuk olursun.yazık günümüz öğrencisine.
    2 -1 ... kıvırcık salata
  6. 6.
    at olarak koşturulmaktır.
    2 ... gothic evil
  7. 7.
    belirsizlik ve endişe içerisinde kaybolmak, gelecek hayallerine veda etmektir.
    ... legend of the stranger
  8. 8.
    işsizlik kaygısı yaşamaktır. siyasi görüşünüz olmaması gerekir lakin olduğu takdirde okuldan mezun olma olasılığınız ortadan kalkmaktadır.
    3 ... lock
  9. 9.
    tam bir muammadır...heran yeni bir yasa değişikliği ile eğitim sistemi, sınav sistemi değişebilir, lise 4 yıla çıkar 2'ye iner, hatta bi sabah kalkarsınız öğrencilik satatünüz elinizden alınmış bile olabilir.kısacası türkiye'de öğrenci olmak sürprizlerle doludur.
    2 ... rubi
  10. 10.
    Sınavlara bir gün kala çalışmaktır, her türü kopya tekniğini öğrenmektir, beş dakikalık tenefüslerde tek kale maç yapmaktır, tellerin üzerinden atlamaktır, çimenlerin üstüne yatmaktır, tuvalet kapısının önünde erketeye yatmaktır, daracık tuvalette beş kişi sigara içmektir, dersi kaynatmaktır, arkadaşlarına hayvani şakalar yapmaktır, öğretmenlerine lakap takmaktır, kantinde çay-simit sırası beklemektir, okul bahçesinde volta atmaktır, beden eğitimi dersinde top oynamaktır, devamsızlık fişini çalmaktır, karnedeki kırıkları değiştirmektir, pencereden dışarıyı seyretmektir, kullanılmış kitap almaktır, kullanılmış kitap satmaktır, gömleği pantalonun üstüne salmaktır, etek boyunu kısaltmaktır, üç ciltlik tek bir defteri on ders için kullanmaktır, sıranın üzerinde uyumaktır, tebeşir savaşı yapmaktır, ayrıcalıktır...
    1 ... alavan