1. 1.
  dünyada hiçbirşeyin sonsuza kadar var olamayacağını düşünerek, türkiye cumhuriyetinin yıkılacağı tarihin merak edilmesidir.

  öncelikle kimse beni yanlış anlayıp, küçücük beyninde düşündüklerini klavyeye yansıtmasın. türkiye inşallah müslüman ülkedir ve müslüman olduğu sürece yıkılmayacaktır. dünya fanidir, sadece allah ebedidir. ülkeler yıkılır yerine başka ülkeler gelir. bu dünyanın varoluşundan beri süregelen bir kavramdır. dünyada hiçbirşey ilelebet payidar kalamaz. şirke ve küfre girmeyin.

  kimse kurucusuna ve batının getirdiği ideoloji ve fikir akımlarına tapmasın. sosyalizm, hümanizm, demokrasi, özgürlük gibi ideolojiler batı'nın kendileri için oluşturuduğu kavramlardır. kafirler sadece kendilerini düşünürler. kafirler yıllardır müslümanları öldürmüşlerdir ve hala öldürmektedirler. ne olduğunuzu unutmayın ve kendinize gelin.

  islamı yanlış yaşayanlara kızıp müslümanlığınızı reddedip islama sövmeyin.
  3 -12 ... yenilikci dervis
 2. 2.
  türkiye cumhuriyeti'nin ne zaman yıkılacağını bilmem ama, beş para etmez, kul hakkı yiyen provokatif orospu çocuklarının elinden olmayacak.

  orası kesin.
  11 -2 ... hayddaaaaa
 3. 3.
  biz var oldukça, asla gelmeyecek tarihtir.

  savaşta ve barışta,

  dokuzlar örgütü
  1 ... nurman
 4. 4.
  ilel ebed baki kalacak...
  1 -1 ... levvame
 5. 5.
  aynen yenisinin kurulacağı tarihtir.
  yenisinde ise bu kez kürtçü bölücüler maklubeci şakirtler sakallı şişman liberaller oralara gelmem oralar güvenli değil diyen ağlak tırsaklar yaşayabilecek mi şimdi onlar düşünsünler.
  3 -1 ... djnre
 6. 6.
  herşeyin yıkılacağını düşünürsek 2012 aralık ayı.
  ... turuncgil
 7. 7.
  (bkz: hayal dünyası)
  ... jdam
 8. 8.
  ilki 27 Mayıs 1960 tarihinde çoktan yıkılmıştır. ikincisi şimdilik iyi gitmektedir ama dünya hali bu belli olmaz, ama yıkılacaksa bile yenisine dönüşmeden yıkılmaz.
  2 -1 ... alchemisto
 9. 9.
  dünyanın yok olduğu gün olabilir belki ancak o güne kadar sen ve senin gibilere karşı dimdik ayakta olacaktır. türkiye cumhuriyeti ve atatürk'ün evlatları olarak bize düşen senin gibi gericilere karşı bu ülkeyi ve özgürlüğümüzü korumak.
  2 ... nedensizlestirmek
 10. 10.
  hizbullahçı züppelerin-pkk'dan farklı olmayanların söyleyediğidir

  bunlar ki; atatürk düşmanı berduşlardır!
  -açık ve net
  hainlik her yanlarına
  -kirlilik her yanlarına bulaşmıştır
  işte!!
  sokak köpekleri!
  not,imla.
  1 ... antikaw anarsist