1. 1.
  5 yılda bir halk tarafından seçilir.
  1 ... kirraboo
 2. 2.
  türkiye cumhuriyeti demokratik bir ülke olduğundan halk seçer başbakanı, bireysel istekler bilmem kaç milyonda bir gibi düşük bir ihtimalle etkiler başbakanın seçimini.
  ... carant
 3. 3.
  secimlerden sonra hükümeti kurma yetkisini alan ki$i genelde ba$bakan olur, tabi istisnalari mevcuttur.
  ... alchemist
 4. 4.
  türkiye cumhuriyetine özgü başbakandır ki nesli tükenmek üzere olup. Başka milletlerde benzeri bulunmayan gittikçe de garipleşen varlıklardır.Kendileri sadece başbakan olmayıp farklı bir ırk oluşturarak T.C Başbakanı olarak anılırlar. *
  1 -1 ... ulassbora
 5. 5.
  rahatlıkla rüşvet aldığını söyleyebilen ve çaktırmadan bununla övünen başbakandır. hala görevdedir, kimsenin de umurunda değildir.
  1 ... havada bulut
 6. 6.
  içerisinde türkiyenin güneydoğusunu kürdistan olarak bölmek olan Büyük orta doğu projesi* eş başkanıdır. recep tayyip erdoğan'dır.

  ayrıca yargısına, dış işlerine, iç işlerine ab,amerika ve imf yi karıştıran onlardan icazet alan ama sürekli "dik duruş"tan bahseden kişidir.
  3 ... frost
 7. 7.
  kendisini en iyi şekilde temsil etmek zorunda olduğu yurdum insanına ''ananı da al git, lan!'' diyen, askerliğin yan gelip yatma yeri olmadığını öğrendiğimiz, tersanelerdeki ölümlerin ''tercih'' meselesi olduğunu ileri süren, yaptığı basın açıklamalarında sokak ağzıyla konuşup ''şerefsiz'' sıfatını dilinden düşürmeyen, söz verdiği engelli vatandaşlarına karşı verdiği sözleri yerine getirmeyen insan..

  kısaca recep tayyip erdoğan..
  2 -1 ... oopps i did it again
 8. 7.
  4 yılda bir yapılan seçimlerle değişir.
  halk seçiyormuş gibi görünsede,
  kapitalistlerin desteklemediği hiç kimse
  başbakan olamaz!
  3 ... yardimci kadin oyuncu
 9. 8.
  13 haziran 2011 tarihinde, yine aynı kişi olacaktır. çünkü; bu ülkede başbakan olacak sadece bir kişi var, o da zaten başbakan.
  -3 ... yirmidokuzsifiryedi
 10. 9.
  dönemin başbakanıdır. tutanakları artık başkaları yazsa da.
  yazım hatasından anlaşılıyor ki sonradan düzeltilme yapılmış.
  türkiye cumhuriyeti başbakanı
  ... inheritance vice