1. 1.
    güzelliği nedense beni hiçbir zaman cezbetmedi gülşen bubikoğlu varken nasıl olurda adından bu kadar söz ettiriyor gerçekten anlamıyorum.
    16 -6 ... abd ulkadir6
  2. 2.
    Kesinlikle.
    Kadın şüşkonun teki. Dikkat çeken tek tarafı büyük gözleri. Tabi siz de bön bön bakarak büyük gözleri elde edebilirsiniz.

çipil gözlüler dışında bu kadını beğenen yok. Tamamen şişirilmiş balon.
    hülya koçyiğitciğimin yanında bir hiç.
    15 -14 ... essy
  3. 3.
    Genç yaşta estetikli olduğunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşamıştım.
    -1 ... kogusun hanimagasi
  4. 3.
    Güzellik ayrı çekici olmak ayrıdır. Çok güzel değilse de çok çekicidir.
    3 -5 ... gaiptengelenses
  5. 4.
    Eğer başıma bir iş gelmeyecekse katıldığım durumdur. Bir kere estetik diye eleştirmeyi geçelim, malum şu an ki dünyaca bilinen ünlü modellerin bile estetikten geçilmiyor (hepsi olmasada birçoğu böyle).

(Estetik diyorlar, eğer gençliği estetikli haliyse estetik bile kurtarmamış.)

O bayık bayık bakışları ve ses tonu gerçekten itici. Bir nesile güzel diye yutturuldu. Tabii mutlaka güzel bulan vardır. Güzellik, göreceli bir kavram ne de olsa.

Hiçbir zaman güzel bulmadım. Hele çekici hiç bulmadım.

Ve en kötüsü, samimi değil. Sevimsiz bir şey.
    10 -2 ... nera
  6. 5.
    Eğer bir tek kez görseydiniz bu kadar saçmalamanıza ve sallamanıza gerek kalmazdı.
    1 -2 ... eratosthenes
  7. 6.
    türkan şorayın güzelliğinin abartılması
    3 -1 ... ce cey li
  8. 7.
    Guzel olmadigi gibi portlek gozludur. Ve insanlar iri goz ile portlek goz arasindaki farki bilmedigi icin onu iri gozlu zannetmektedir.

Ayrica turkan soray siyah beyaz filmlerinde samanliklarda bol bol opusup sevismistir. Kendisi biraz unlendikten sonra kendince sacma sapan bir triplere girip opusmem sevismem numarasi yapmistir. Ve kendisini buna oyle bir kaptirmistir ki kendisi bile siyah beyaz filmlerindeki o sahneleri unutmustur. Herhalde orada estetiksizdi diye kendisi oldugunu kabullenemiyor.
    2 -2 ... when i was a child
  9. 8.
    Kıskananların çoğu da kadındır. ironik.
    -2 ... gazeloglu
  10. 9.
    türkan şorayın güzelliğinin abartılması bence o dönem için yeterli çekiciliğe sahiptir. Ama tabiki gülşen bubikoglu ile karsilastirmamak lazım o bambaska bir guzellikte.
    2 -1 ... celtixa