1. 1.
  üyeleri çok sade ve kendine güvenen pilotlardan oluşan ve tüm hava subay pilotlar arasından en iyileri seçilerek kurulan, türkiyenin gururu dünyaca ünlü hava akrobasi takımı. türk yıldızları pilotları diğer subay pilotlardan da her zaman saygı görürler çünkü yaptıkları iş hiç kolay değildir ve özel yetenek ister.
  1 ... hec
 2. 2.
  türk hava kuvvetlerinin mensubu olan her pilotun görev alabileceği akrobasi takımıdır.diğer türk pilotlarından farkları bayrak kırmızısı uçuş tulumuna sahip olmalarıdır.dünya üzerindeki jet uçağı ile gösteri yapabilen sayılı filolardandır.pilotunu kendisi yetiştiren hava kuvvetlerimizin gurur kaynağıdır(bizleri yurt dışında da temsil etmektedir).8 uçaklı paket gösteriyle her seferinde nefeslerimizi kesmektedirler.
  onlar türk yıldızları,
  türkün yıldızlar.....
  3 ... phantom
 3. 3.
  (bkz: türkiyenin gurur kaynakları)
  2 ... zlatan1937
 4. 4.
  girne de canlı olarak izlediğim ve denizin üstünde alçaktan yaptıkları gösteride çok iyi oldukları gözlemlediğim, ingiltere de de savaş uçaklarından oluşan böyle bir gösteriyi izlediğim için bizimkilerin onlardan daha başarılı olduğunu bildiğim, eğer elinizdeyse ya da şansınız varsa, havacılık ve uçaklarla da ilgileniyorsanız gerçekten şapka çıkaracağınız gösterileri yapan grup.
  3 ... tfcvbg
 5. 5.
  Türk pilotlarının yeteneğini tüm dünyaya gösteren akrobasi filomuzdur... dünyada 8 li paket halinde akrobatik uçuş yapan ender akrotimlerdendir... özel olarak dizayn edilen nf-5 model uçakları kullanırlar... 2007 yılı itibariyle filoda görev yapan pilotların adları şöyledir; 1 numara yzb. ersin koru, 2 numara üstğm. kemal hıdıroğlu, 3 üstğm. evren ayna, 4 numara yzb. ercan bıçakçı, 5 numara yzb. engin sarsmazelsoy, 6 numara yzb. bahattin akçay, 7 numara yzb. tarık yılmaz, 8 numara üstğm. hakan ayar... kullandıkları nf-5 uçaklarının maksimum sürati 1315 km/sa dir...
  2 ... erme1984
 6. 6.
  turkiye de gurur yasatabilecek piril piril insanlarin da var oldugunu gosteren muazzam topluluk. (bkz: nazar degmesin)
  1 ... krmyrdsn
 7. 7.
  onlar mustafa kemal in askerleri...
  onlar turk yildizlari...
  7 -1 ... krmyrdsn
 8. 8.
  allah kaza bela vermesin.yıldızlarımız hep göklerde olsun.
  2 ... dragonhead
 9. 9.
  gün itibariyle amsterdam'da gösteri yapmış türk hava kuvvetleri akrobasi timi.
  2 ... zlatan1937
 10. 10.
  (bkz: geliyor ata sına gönül verenler)
  1 ... asi