1. 67.
  Mustafa Kemal Atatürk büyük bir devlet adamı olduğu için nazikçe söylediği söz. Yerinde ben olsam “Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanların götünden kan alacağız.” Derdim.
  3 ... temirata
 2. 66.
  Gereklidir.
  3 -1 ... 1974197819741978
 3. 65.
  Bu sözü beğenmeyen de eleştiren de art niyet vardır.
  1 -1 ... min son
 4. 64.
  Umutsuzca beklemekte olduğumuz söz sahibidir.
  1 ... sosyalhizm
 5. 63.
  Terörist sempatizanı, eli silahsız otobüs evlatlarının beğenmediği cümle.

  Hazır olda, bağıra bağıra bu cümleleri söyleyeceğiniz günler hemen gelir umarim.
  8 -1 ... sapnu puas
 6. 62.
  Muassır medeniyetler seviyesini ne sanıyorsunuz lan acaba? Ortadoğu ülkelerine yancı olmak mı, ab kapısında yıllardır dilenci olmak mı yoksa Atatürk’ün başlattığı devrimlerin mirasını 80 küsür yıldır sata sata bitirmek mi? Bu gün ülke kepaze bir durumdaysa bunun sebebi Atatürk’ün başlattığı kalkınma haraketinin, o öldükten sonra ırzına geçen siyasilerdir muassır medeniyetmiş, savaştan yeni çıkmış, kurtlu tarhana çorbasıyla beslenen yoksul Anadolu köylüsünden pırıl pırıl bir nesil yetiştiren adamı beğenmiyor dalyaraklar şaka gibi aq!
  1 -1 ... temirata
 7. 61.
  ataturkun ulkeyi muassir medeniyetler seviyesine cikaramama sebebini aciklayan sozu.

  irkci olmasi.
  3 -4 ... dodiyez1
 8. 60.
  Türkçüler hakkında bir şeyler demişimdir de türklere laf söylemem söylersem bu salaklardan farkım kalmaz Irkçı tümörler.
  2 -5 ... sezenist a feminist
 9. 59.
  Balkan yorugu, karamanoglu, turkmen, oguz, basbug gazi mustafa kemal ataturk sozudur. Ergen sozu diyenlerin bir titresin. Bu sozu soyleyen adam togan i turkiye ye davet eden turk tarih tezi uzerine calisan bir turk devrimi yapan, geometri kitabi yazan, savas stratejilerinde tum dunyai kendine hayran birakmis, cagdaslarinin aksine en iyi sosyolojik cikarimlari yapmis tum bunlari yaparken bir de tarihin en iyi vizyonerlerinden biri olmus gelecegi dunden okumus bir adam. Sen kalk hayatta bir boku basaramamis adam bu adama ergen de. Sadece dersiniz zaten onda biri kadar basari gosterin yeter...
  3 -1 ... bundy nin kirik kalbi 2
 10. 58.
  1923 yılında ülkenin kurucusu tarafından söylenmiş bir sözü için ‘ergenlerin götten uydurduğu sözlerden biri’ demek cehaletin hangi seviyesi aq. Uluda seviye bu kadar dip mi lan? yazık!
  7 -2 ... temirata