1. 1.
    muhafazakarlaşma kisvesi altında kontrolsüz araplaşma.
    11 -2 ... noxeca
  2. 2.
    aile yapısının ve eğitim sisteminin planlı bir şekilde bozulmasıyla gerçekleşti. modernleşecez derken akılsız, medeniyetsiz, tahammülsüz , insanlıktan uzak , dindarlaşacaz derken edepsiz , ahlaksız , hiç bir şeye saygısı olmayan bir nesil yetiştiriyoruz.

eğitim sisteminin başına getirilen bakanların eğitimle hiç alakası olmazsa , sırf birinin canı istedi diye 2 ay içinde iki kere sistem değişirse ve bunların hepsini yaparken eğitimin temel unsuru öğretmene sorulmazsa , çocuk 8 zayıf alıp hala sınıf geçerse ahlakta çöker , ailede çöker , devlette. bir an önce liyakatli insanların eğitim ve kültür alanlarında başa gelmesi gerek.
    3 -1 ... takiaceae
  3. 3.
    israilin oyunları.
    -3 ... regina george
  4. 4.
    seküler ahlaktan uzaklaşma.

öte dünyada ikame edilecek şizofrenik dinci ahlakın yaygınlaşması.
    ... ibni maymun
  5. 5.
    internettir.
    global dünyadır.
    -1 ... deepsees
  6. 6.
    aile ve okul terbiyesi noksanlığı. bir de dincilerin kötü örnek halleri.
    ... teflon
  7. 7.
    (bkz: vajina)
    daha önce hiç bu kadar ucuz olmamıştı. doğum kontrol hapı, spiral, kondom vesaireyle günahları örtüyorlar.
    -2 ... bize de mi caylak
  8. 8.
    Mış gibi yapmak.

Zaten hiçbir zaman ahlaklı değildik. Batıyla daha içli dışlı olunca, gizlenmek yerine neysek o olduk. Ki ahlaksızlık yanlış bir şey mi onu da sorgulamak lazım.
    2 ... clairuthenda
  9. 9.
    izmirde yaşayan kızların %75. 4 ü.
    instagram whatsap twiter gibi siteler. Net.
    1 -2 ... elvis presley
  10. 10.
    türkiye nin kültürel altyapısı ve birikimi modern dünyaya uygun değil halen daha geri kültüre sahip bu yüzden modern dünyada sırıtıyor ve onların değerlerini alınca ucubeye dönüşüyor. türkiye kendi içinde bazı şeyleri yapmalı ve kendi cehaletini kendi aydınlarıyla yenmeli.
    2 -1 ... crux ansata