1. 1.
  yurt disi baglantilarini bir turlu duzeltemeyen, fiber optik kablolari balinalara yem olan , cumhuriyet doneminden kalma server makineleri kullandigini tahmin ettigim kurum.
  8 -4 ... jusenas
 2. 2.
  sözlükteki ilk iki günümü rezil eden bir üçüncüsünü rezil etmeye hazırlanan kurum, kuruluş ,utanmaz arlanmaz bir garip oluşum. işyerinde 2kb evde 1 kb adsl, tam dedikleri gibi hızdan uçuyorum. hız manyağı yaptın beni türk telekom...hayır gören de diyecek ki her halde türkiye'ye adsl kaçak geliyor...
  8 ... zero95
 3. 3.
  an hatta gün itibariyle fiber optik kabloları trolle avlanan balıkçılar nedeniyle kopmuş kurum. bu nedenle çıkış sayısı* 2ye düşmüş olup yabancı sayfalar zor açılmaktadır.msn hiç açılmamaktadır, troubleshooterla kafayı yemeye gerek yoktur.aldıgım duyumlara göre ise araplar adsl e yeni bir boyut getirmek için gece gündüz arge, altyapı ve hatta hatta fizibilite çalışmaları içindelermiş.
  4 ... plug in baby
 4. 4.
  kafasına göre hızı artırıp azaltan bilgisayara kafa atma olayına sebebiyet veren olayların baş kahramanı.
  4 ... mamafih
 5. 5.
  dordu dürüst bir iş yapamayanların yani oturmak için para alanların çalıştığı kurum gibime geliyor benim.
  2 -1 ... armi
 6. 6.
  bunada şükür dedirten kurum * *
  2 -2 ... rapter
 7. 7.
  Ayrıca dün saat 17:00 civarında alternatif fiber optik kablo güzergahlarımızdan birinde, türkiye sınırları dışında başka bir arıza daha meydana gelmiştir. Bu arızanın da onarım çalışmaları başlamakla birlikte 9 Gbps'e düşen yurtdışı internet bağlantı kapasitemiz ihtiyaç duyulan kapasiteyi kısmen karşılamaktadır. Yeni alternatif kapasitelerin sağlanması ve arızanın giderilmesi için çalışmalarımız yoğun olarak sürmekte olup gelişmelerden kamuoyu sürekli olarak bilgilendirilecektir.

  açıklamasını yapıp acaba amerikalılar fiberoptik kabloyla beslenen bir canlı türü üretip denizlere mi saldilar kurtlar vadisi ırak a misilleme olsun diye düşünmeme yol açmıştır. * *
  3 ... jusenas
 8. 8.
  adsl hizmetini ev kullanicilarina sunmaya baslamasinin ardindan basvurulan fakat tam olarak 4,5 ay beklemenin ardindan bir gece ansizin evin kapisina dayanip "agggbii edisel baglacaydik basvurmusunuz" seklinde konusan magara adamlariyla muhattap kalinmasini saglamis buyuk kurulus. neyse ki iyi toparladi kendini, sukrediyoruz herseye ragmen zira 56k modem ile yasanan iskenceleri buyuk olcude geride birakmamizi saglamistir.
  3 ... antistar
 9. 9.
  adsl hizmeti veremeyen kuruluş...
  2 ... beelzebub
 10. 10.
  ADSL destek hatti adi altinda, hicbir destek veremeyen müsteri temsilcilerinin calistigi bir call center'a sahip telekomünikasyon sirketi. Calisanlarin tek bildikleri "bize böyle bir bilgi verilmediginden size de veremiyoruz efendim". Insan bir DNS adresini vermez mi ya? Nedir bunun gizli tutulmasinin sebebi? "DNS adreslerinizin otomatik olarak ayarlanmasi gerek efendim" Niye ulan niye? Ben manuel ayarlamak istiyorum, sana ne ulan! Dün gece boyunca internete girememe neden olmus kalitesiz, yetersiz, pahali telekomünikasyon sirketi.

  Avrupa'da bir ev kullanicisi ayda 50 euro'ya 16 Mbit'lik DSL baglantisi aliyor, tabii ki sinirsiz tarifeyle. Buradaki DSL fiyatlarini düsünün bir de.

  not: avrupa'da en düsük dsl baglanti 1 mbit zaten, üye olana dsl router falan bedava veriliyor. ama biz de su an dial-up'a mecbur kalabilirdik. yine de sagolsunlar**.
  4 -1 ... aftermath
 11. türk telekom Başlığındaki Önemli Entry'ler