bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    adolf hitler'in unlu sozu.

kisalttik tabi sigsin diye tamamı şu şekilde:

•Türkler öyle bir millettir ki; hayatta bir tane bile kalsa, devlet kurup intikamını alır.
    1 -1 ... yarmagul
  2. 2.
    Balon bir söz.
    Biz daha güneydoğuyu koruyamıyoruz, malum padişahdan kurtulamıyoruz, ne devleti?
    3 -3 ... ayri sigaralar ayni acilar
  3. 3.
    türklerin kendini övmek için uydurduğu aşırı komik söz. sözde hitler türkiye'ye kadar gelmiş, sonra işgal etmeden geri dönmüş. demiş ki; "bir türk bile kalsa devlet kurar ve bizi yener!" ne kadar komik öyle değil mi? açık ve net.
    2 -9 ... tarz
  4. 4.
    Türkiye'de yaşayıp Türkçe konuşup DEvletin her imkanından yararlanıp Türklüğü aşağılamak. Zavallılık.
    Bir söz. Doğru bir söz.
    3 -2 ... maxpenye
  5. 5.
    Örneklerini (bkz: m ö 220) den beri gormekteyiz.
    4 ... kama tarkan kagan
  6. 6.
    Yani hakatten şimdi sen bu kendine söylediğin ırkın bak sadece ırkdan bahsediyorum. Günümüz şartlarında bòyle birşey yapmak için yeterli olduğunumu düşünüyorsun. Ciddimisin yani. Hayır ülkenin yúzde yetmiş ekonomisi dışa baģımlı. Yahudiler amerıkalılar ve hizmetindekiler úlkemizi ele geçirmiş vaziyette. Üstümüzden ortadoğuyu yamultmakta ve sen cidden bunamı inanıyorsun?
    ... markom
  7. 7.
    Evet kurar. On dakika sonrada yıkar. Sonrada ben ne kadar devlet kurdum diye övünür. Mesele devlet kurmak değil, devleti yaşatmaktir. Sistemdir mesele. Ve Türkler maalesef onlarca devlet kurumasına rağmen daha bi tane sistem kuramamistir. Yıl olmuş kaç daha hala Partili Cumhurbaşkanlığını filan tartışıyoruz. Ayıbtır, ayıb.

Böyle şeyleri aşağılama olarak görmenizde iş bu sorunun kaynağı. Birazcık öz eleştiri be. Nereye kadar gazla çalışmak?
    3 ... stresli bir gangster