1. 1.
  http://www.ttb.org.tr/ adresinden http://www.ttb.org.tr/ind...w&id=17&Itemid=44 ayrıntıları ve yeni gelişmeleri takip edilebilen türkiye'de çalışan doktorların %80'inin üye olduğu topluluk. *
  2 ... scarface
 2. 2.
  hemen her kurum için çürümüşlük, atalet benzeri olumsuz yakıştırmaların yapıldığı bir ülkede, olumsuz hiçbir yakıştırmanın yapılamayacağı ve kamu yararı için gerçekten tüm gayretiyle çalışan insanların oluşturduğu sivil toplum örgütü. yurtdışında en saygı gören iki kurumumuzdan biridir.
  -1 ... stepan
 3. 3.
  başkanlığını Profesör Gençay Gürsoy yaptığı sivil toplum örgütü.
  ... vend avesta
 4. 4.
  nedense cumhuriyet mitinginde hiç görünmeyen, sağlığımızı emanet ettiğimiz kişilerin kendilerine dayatılmaya çalışılan rejimden mennun olduklarını düşündüğümüz birliktir.
  1 -5 ... bohemian rhapsody
 5. 5.
  boş yere kurulmuş vakıfların başında gelir. hiçbir fonksiyonu yoktur. prosedüre göre doktorların hakkını koruması ve meşru haklarına sahip çıkması gerekir ama malesef ülkemizdeki fonksiyonu sadece doktorun işe başlaması için o şehrin tabipler birliği doktorun kaydını alır. bu kayıt için para alırlar. ileride bu doktorla ilgili ne evrak lazım olursada gene para alırlar. kadrosu bir kasıntı bir kasıntı başkan ve sekreterden oluşur ki sormayın. hayır il sağlık müdürlüğünde de aynı işlemler zaten yapılıyor. tabipler birliğine neden bu işlemlerin yaptırılması şart koşuluyor anlamak mümkün değil. bazen insan düşünmeden edemiyor; acaba bunların açılma nedeni nedir burada çalışan başkan ve sekretere yeni iş alanlarımı yaratmak!?
  ... gitarist
 6. 6.
  (bkz: ttb)
  ... umutluyum hala
 7. 7.
  hekimlerin,haklarini korumaktan baska her isi yapan sozde sivil toplum orgutu.
  bugun de dtp ile ayni cati altinda yer alarak gozumuzden iyice dusmustur.

  --spoiler--
  Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu'nun (KESK) başını çektiği Ankara'daki 'Özgür, Demokratik ve Eşitlikçi Bir Türkiye Mitingi'nde PKK lehine sloganlar atılması mitinge gölge düşürdü.

  DTP milletvekillerinin de yer aldığı mitingde "PKK burada siz neredesiniz, imralı'ya selam" sloganlarının atılması gruplar arasında da tartışmalara yol açtı. Sıhhiye'deki mitingde bir esnafın elindeki Türk bayrağını göstererek, atılan Kürtçe sloganları ve yürüyüşte Türk bayrağının olmamasını protesto etmesi olay yerinden uzaklaştırılmasıyla son buldu.

  "Özgür, Demokratik ve Eşitlikçi Bir Türkiye Mitingi" için Hipodrom'da saat 11.00'den itibaren gruplar toplanmaya başladı. KESK'in başını çektiği mitinge DTP, Eğitim-Sen, TMMOB, Türk Tabipler Birliği, ESP, EMEP, ÖDP, Genç Kurtuluş, TKP, Pembe Hayat Derneği, Halk Evleri gibi kuruluşlar destek verdi
  --spoiler--
  1 ... ozzy
 8. 8.
  hekim sayısının artmasını tamamen duygusal olarak istemeyen, ama bu paragözlüklerine ragmen soldan, solculuktan, insan haklarından, yaşama hakkından bahsederken yüzleri kızarmayan podyum solcusu, insanlari tedavi etmeden hekimlik yapmak isteyen hekimler sürüsü. duyarlı insanları endişelendiren bu grubun türkiyedeki genel hekim profilini yansıtma ihtimalidir. (bkz: beni türk hekimlerine emanet etmeyin)
  ... hasta siempre
 9. 9.
  Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi

  23 Haziran'da yaptığı açıklamada Hatip Dicle'nin milletvekilliğinin düşürülmesi kararını protesto ediyor ... iktidarı gereğini yapmaya davet ediyor. Ancak Prof. Mehmet Haberal'ın tahliye edilmemesi konusunda bir açıklama yapmıyor ... Hatip Dicle'nin tıpla ilgisi yok. Mehmet Haberal Türkiye'nin en ünlü tıp profesörlerinden ... Üstelik henüz sabit bir suçu da yok. Bu işte bir gariplik yok mu ?

  http://gundem.milliyet.co....2011/1408822/default.htm
  1 ... darkness nights
 10. 10.
  http://haber.sol.org.tr/d...sam-hakkidir-haberi-55306

  açıklaması okunmalıdır.
  -1 ... bana bi nick soyle nick