1. 1.
    Fenerbahçe basketbol takımının kazandığı Euroleague kupası türk spor tarihinin en büyük başarısıdır. Bu zaferi bize yaşatan Fenerbahçe basketbol takımına sonsuz teşekkürler.
    8 -9 ... subjektifadam
  2. 2.
    Fenerbahçe'nin euroleauge şampiyonluğu ile dünya 3.'sü oluşumuz.
    7 -5 ... aslolan fenerbahce dir
  3. 3.
    Çok şükür Fenerbahçe gibi dünya markası bir takımımız var. Bize nice zaferler yaşatıyorlar. uefa gibi düşük seviye takımların olduğu kupa ile anılmıyoruz. Şampiyonlar Ligini ilk getiren Türk takımı Fenerbahçe olacaktır, buna inanıyorum.
    4 -2 ... subjektifadam
  4. 4.
    Galatasaray uefa
    Turkiye dünya 3.lüģü
    Eurolig şmp. fb

Oumpiyatlarda altin madalys teekwondo servet tazegul.

Güreste halterde madalyalar.

Sinan şamil samın şampiyonluklari.

Bu kadar.
    2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  5. 5.
    Uefa kupası abartılacak bir başarı değil.
    3 -3 ... subjektifadam
  6. 6.
    Beşiktaşımızın şampiyonlar ligi grup liderliği en büyük başarıdır. Renkliler kudurun.
    4 -9 ... ulu tengri
  7. 7.
    fifa dünya kupası dünya 3.lüğüdür..

daha da üstü mevcut değildir..
    4 ... artificialhuman
  8. 8.
    milli başarı olarak bakıldığında şüphesiz ki dünya 3.lüğümüz.

kulüpler bazında bakılacak olursa galatasaraylılar için uefa kupası, beşiktaşlılar için şampiyonlar ligi grubundan 1. olarak çıkmaları, trabzonlular için fenerbahçe'nin olmadığı her kupa, diğer tüm takım taraftarları içinse euro lig şampiyonluğudur.
    2 -3 ... bir idealistin ta kendisi
  9. 9.
    Türkiye'ye Avrupa'dan bir kupa gelecekse, onu yine Fenerbahçe getirecektir.
    3 -3 ... subjektifadam
  10. 10.
    ilk 3 entry benim donuz listemdekilerce yazılmış. Demek ki Fenerli şuursuz fanatikler “ biz euroleauge şampiyonu olduk len mq “, beşiktaşlı şuursuz fanatikler de “ şampiyonlar ligi grubunu yenilgisiz lider bitirdik len mq “ demiş. Ancak ikisi de değil elbette...
    4 ay içerisinde futbolda iki Avrupa kupası kazanmış olmaktır. Yapmış olan da galatasaray’ dır.

Edit: 1,2,3,5,7,8,9. Entrylere de katılmıyorum.
    3 -4 ... old quiet stranger