1. 1.
  komünist çin'in doğu türkistandaki soydaşlarımıza uyguladığı soykırım..

  ''Doğu Türkistan 1 milyon828 bin 418 Km kare yüz ölçümüyle 35 milyon müslümanın yaşadığı bir Türk yurdudur. Doğu Türkistan'ın halkını Uygur, Kazak, Kırgız, Özbek, Tatar Türkleri oluşturmaktadır. Doğu Türkistan'ın başkenti Ürümçidir. Doğu Türkistan Türkiyeden 1 milyon km kare geniş Türk toprağıdır. 1949. Yılı Aralik ayından sonra Çin komünist saldırganlarının işgalı altında zülum çekmektedir ve soy kırıma uğramaktadır''

  bknz:http://cinliteroristler.blogspot.com/
  14 -1 ... shalamar
 2. 2.
  mondros' un ardından anadolu' yu terkeden ve sınırlarına çekilen ermeniler' in, kars, erzurum, ardahan' da yaşayan türkleri, kadın, çocuk demeden kılıçtan geçirmesidir.
  ayrıntılı kaynak için: suat yalaz' ın yazdığı ve çizdiği enver paşa efsanesi.
  6 -1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  ülkemde insanları kurtardım, sıra ırkdaşlarımda sonra dünyayı kurtaracam ben açın türklerin önünü..

  (bkz: pantürkizm çöktü)
  4 -19 ... kolibandı
 4. 4.
  ölen türkse ve eğer birileri çıkıp bunu vurguluyorsa ''euheuheu vay p...k ülkendeki sorunları bitirdin, şimdi ırkdaşlarını kurtarıcan hee vay aklına sıçiim senin'' diye tepki verebilen yaşam formlarıyla aynı platformu paylaştığımızı gösteren soykırım olmuştur. velakin filistinliler için, lübnanlılar için, ıraklılar için dert yansaydık o zaman ''dünya insanı'', ''hümanist'' olurduk.
  10 -1 ... shalamar
 5. 5.
  türklere soykırım yapıcak adam daha anasından doğmadı ulan diye cevaplanması gereken cümle.
  1 -4 ... seydikoylu
 6. 6.
  (bkz: hocali katliami)
  3 ... oh bebek
 7. 7.
  allah bir daha göstermesin diye dua edilesi durum.
  5 -1 ... sekerpinar
 8. 8.
  çinde bilinçli bir politikaydı bilinemez ama sayın başbakan çin seddini eşiyle birlikte dolaşırken milyonlarca nufusa sahip doğu türkistan halkının ızdırabından bihaber bi şekilde dolaşıyordu. kuzey ıraktaki türkmenlerin hakları hakkında gösterilen duyarlılığın çindeki türkler için de gösterilmemesi politikanın ve çıkarların iğrenç yüzünü bir kez daha göstermiş oluyordu.
  3 -2 ... cinayetsaati
 9. 9.
  sscb tarafından, özellikle stalin döneminde sistemli bir şekilde uygulanmıştır. uygulama sadece türkleri kapsamamıştır elbette.
  1 ... cnyt
 10. 10.
  (bkz: bulgaristan)*
  (bkz: kırım)
  (bkz: doğu türkistan)*
  not: buradan marxist-sosyalist-komünistlere sesleniyorum: işte tüm bunlara bakınca halkın-özellikle türklerin- sosyalizme neden bu kadar "uzaylı" gözüyle baktığını anlayabileceğinizi umuyorum. "halk için halka rağmen" "biz halk adamıyız ama halk bizi sevmiyor" yakınmalarından önce o kantininizden dışarı çıkıp kendinizi daha iyi tanıtmanızı tavsiye ederim.
  4 -1 ... soul forged sin