1. ?.
  hemen hemen her izlenilen türk sinemasında mevcut olan yeni doğan bir bebektir.*

  her filmde mutlaka büyük bir aşk yasanır, kadın hamiledir. lalalalala hersey güzeldir, hayat süper. sonra adam kadını terkeder, kadın hapishaneye düser. kadın çocugu dogurur.
  ben hiç öyle aglayan bebek görmedim. nasıl bir kulak tırmalayan bebek sesidir.ve her filmde aynı bebek sesi. ayrıca bebek değil kocaman çocuktur o.
  normalde öyle aglayan bir bebege sahip olan bir anne sanırım o sesten dolayı ya kafayı yer yada delirir.* *
  3 ... tatlı su levregi
 2. ?.
  hiç de yeni doğmuş bebeğe benzemezler en küççüğü 3 4 aylık olur.
  4 ... isildur
 3. ?.
  sezercik. ayşecik gibi versiyonları olmakla birlikte bu yavrucakların ebeveynlerinden bir tanesi muhakkak uzakta,hapiste ya da genelevdedir.
  2 ... what if
 4. ?.
  daha doğduğu gibi gözleri açık olan bebektir. türk filmlerinde bebekler 12 ay anne karnında durduktan sonra doğuyorlar herhalde.
  4 ... eagle is free
 5. ?.
  aglamadigi halde yankili bir aglama sesi efektinin kulaklari tirmaladigi bebektir.
  2 ... radament
 6. ?.
  bu bebeklerin annesi genelde melek oluyor.
  5 ... endustriyel siyah
 7. ?.
  göbek bağı olmayan, anne karnından kansız, kupkuru çıkan bebeklerdir.
  4 ... kirraboo
 8. ?.
  filmdeki anne; öylesine günahsız, faziletlidir ki, sütten çıkma ak kaşık olduğu, cinsellik yaşamadan ağaçlar altında, sevgilisiyle elele papatya toplayarak hamile kaldığı için, kendisine bir armağan olarak, geceleri ağlama çağını geçmiş, beş aylık bir tosuncuk bahşedilmiştir.
  ... tepesersemi
 9. ?.
  direk 2 ya$inda ve tosun gibi besili dogan bebeklerdir. hey ma$allah yakasindan nazar boncugu eksik edilmemeli boylesinin. az daha ana karninda dursa dogdugu gibi konu$maya ba$layacak ve ilk olarak "birakiiiynn uleyn anami nalcaklar" diye haykirip tekmeyi ebeye gecirecektir.
  1 ... antistar
 10. ?.
  annesi sinemada erken doğum yapmış bebektir, cinsiyete göre esas oğlanın veya esas kızın adı verilmelidir kendine. kız ise sinem de konabilir adı, esas kız kötü yola düştü ise.
  1 ... sıpa