1. 1.
  içişleri bakanımız süleyman soylu beyefendinin son icraatidir.
  seçimden önce chp nin, akp istanbul'a cayır cayır seçmen taşıyor, boş spor salonlarını adres gösterip yüzlerce seçmen taşıyorlar iddaasına sadi güven uydurma demişti.
  ee şu an büyükçekmece ye chp tarafından seçmen taşındı algısı nereden türedi.

  biz hukiki mücadeleyi sırf zan altında kalmamak seçimden önce başlatmıştık.
  uzatmayın boş yapmayın verin mazbatayı artık.
  4 -1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  2003'ten beri büyükçekmece'de ikamet eden vatandaşa 'niye Şişli'de çalışıyorsun, burada iş bulamadın mı? gibi beyin yakan sorular sordurmak.
  3 ... klimanjaro
 3. 3.
  seçimden önce bunun yerini yapmadığını ne malum. ayrıca türk polisi adaletin peşinde. ortada bir sahtekarlık ibnelik varsa ortaya çıkarmak için gerekirse 7/24 didik didik arayacak. ha tabi sizin adaletten şüpheniz varsa o ayrı. ve ya korkunuz.

  bırakın herkes işini yapsın. tutturdunuz bir mazbata gözünüz başka bir şey görmüyor. türk polisinin adaleti sağlamasından bile rahatsızsınız.
  1 -3 ... timarli sipahi neferi
 4. 4.
  Süleyman soylu'nun büyükçekmece ile ilgili açıklamasından: "Adli tahkikat zaten ocak 2019'da açılmış. O günden biz bugün seçimin ne olacağını ne olmayacağını nereden bilelim."

  Sanırım net bir şekilde aradığımız cevabı vermiş.
  1 -1 ... klimanjaro
 5. 5.
  yaptıkları hilelere rağmen kazanamadıkları için akapelilerin yaptıkları bir çirkeflik. zavallılar iyice iyicene ucuzladılar artık. zavallılaştılar...
  1 ... paganviodio
 6. 6.
  Isine geldigi gibi herseyi yapan cinsten şeyler bunlar.
  ... youcef