1. 1.
    türk polisinin üniforma giydiği ortamda sorgusuz itaat bekleme tribidir.

ecnebi ülkelerde polis rutin kontrollerde prosedür icabı da olsa sir-miss der, olumlu diyalog kurmaya uğraşır, edebiyle takılır. buradakiler ise cevap tonunu beğenmediği adamın anasına küfretmeye can atıyor.

bu ülkede polisliğin bir hizmet sektörü olduğu bilinmiyor. genel olarak "memurum üstünüm" algısı var enteresan bir şekilde.

alkolik bir komiser dizisine hasta olunan memlekette normal tabi.

edit: üslup.
    8 -10 ... caranthir
  2. 2.
    ss alındı egm ve cimere yollanacak.

önce tek ayak istiklal marşı söyletilip sonra "özel harekatı çok seviyürüm ühühü" içerikli videosunu izleriz bu klavye delikanlısının.
    türk polisindeki alemlerin rabbi benim tribi
    5 -9 ... telefoncu ekrem ii
  3. 3.
    valla turk polisi hakkinda yazilcak tonla sey var da, basim belaya girer diye yazmiyorum. gercekten vatanini dahasi vatandasini seven vardir, hepsini kotulemek istemem ama ben gercekten cogunun boyle insanlar oldugunu dusunmuyorum.
    4 -3 ... peder
  4. 4.
    Şurada 1 trolun tersten kelepçe yemesi eminim ki burayı baya rahatlatacak. Adamlarda 10 tane yan hesap var.
    1 -1 ... desifreleyici
  5. 5.
    ecnebilerin polisini övmüş.
    bir ara bir haber okumuştum. abd'de dur denilen arac durmadigi icin araca ates edip kucuk cocugu öldürmüşlerdi.
    bu ülke de adamlar, terortistler takım elbise giyiyor diye dokunamiyor.
    3 ... toskaa
  6. 6.
    Sinek tipli ve tek yumrukta yamultacağın öyle mi?? Yavaş yamultta saçın başın dağılmasın orosbu cocugu.
    1 -2 ... mlhaycck
  7. 7.
    Bugün tekrardan gördüğüm durum.

Okuldan yeğenimi almış, ara sokakların birinde sağ şeritten usul usul ilerlerken birden sağımdaki tali yoldan önüme atlayıp soluma, ters istikametime geçen bir araba çıktı. Cam da açıktı ve anın paniğiyle "napıyorsun lan amına koyayım." diye küfür etme gafletinde bulundum kendilerine. Bu gafletim onlara küfür ettiğim için değil, biri 5 diğeri 10 yaşındaki iki yeğenimin yanında küfür ettiğim içindir.

Sonra baktım ki baya ekip otosu. Çakarları falan anın paniğiyle fark etmemiştim. Trafik polisi aracıydı hatta. Çek kenara diye anons yaptı. Çektim. Bana artistlik yapıyor. Neymiş, "ya acil bir olaya yetişiyorsam"mış. "o halde 1. Çakarları ve sirenleri çalıştırmak zorundasınız. 2. Öyle bir durum olsa şu an beni kenara çekip kontrol yapmazdınız." dediğimde diğer biraz daha yaşlı olan polis "kusura bakma kardeşim. Bakan bilmemkim geliyor şehre. O yüzden bu acele." dedi. Sonra yolumuza devam ettik.

Ama o benimle ağız dalaşına giren zat, yanındaki olmasa resmen kavga edecek benimle. Hatalı olan sensin. Bir de üstüne çek kenara falan diyor bana." Sen çek ulan kenara" diyemiyorsun tabi. Hiçbir sebep göstermeden 24 saat tutuklama hakkını bunlara verenin kafasını cilalayayım ben.
    3 -3 ... fanta diye biliyorum ben
  8. 8.
    Geçenlerde kalabalık bir ekiple kimlik kontrolü birine “en iyi güvenlik kontrol ve halka hissettirmeden yapılandır” dedim, “sana mı sorucaz lan” dedi.

ilginç yani.
    5 -3 ... flat head
  9. 9.
    O polisler ve askerler sayesinde evinizde rahat oturup sokaklarda geziyorsunuz azıcık saygi gosterin lan polis ve asker düşmanı nesil yetişiyor yazik gunah lan genellemiyorum elbette polislerin içinde gorevini kotuye kullananlar vardır hesabida sorulur ama polisimiz askerimiz bizim canim ciğerimiz o çok sevdiğiniz amerikada fransada polisler sizin gibileri yatiripta basiyor sopayı bizimkiler terörist piçlere bile su verecek kadar insanlikli polisi ve askeri o boktan siyasi goruşlerinize alet edemezsiniz bunu her iki taraf içinde söylüyorum aktroll vs diyecek yavşakta entrylerime goz atabilir.
    2 -1 ... sqilacci74
  10. 10.
    sen o pc başında otururken hırsızlara sakso çekmiyorsan polisler sayesinde. gece gündüz piyasadaki itin uğursuzun peşinde koşuyorlar. polisi geçtim bir insanı tipi yüzünden eleştirmek sana düşmez.
    1 ... kurenai