1. 1.
  ABD Türkiyeye ambargo uygulamaya kalkışırsa Türk ordusu Abd yi 1 haftada dümdüz eder.
  1 -5 ... salon beyefendisi
 2. 2.
  lılo he hee, rus uçağı düşürüldüğünde'de aynı şeyler rusya için söyleniyordu. biz türkiye halkları olarak biraz fazla mı öz güvenliyiz yoksa kendimizi kandırmayı mı seviyoruz. nereye ediyon gardaş la. he oda seni bekliyordu öyle, türkiye ile savaşsak da bizi dümdüz etse diye. biraz gerçekçi olalım. bu arada ben amerika düşmanıyımdır bunuda bilin.
  2 -1 ... redkit34
 3. 3.
  Doğru önerme, bir haftanın 3 gününde ülkenin tamamına yakınını ele geçiririz, 4 gün ise teksazı ele geçirmek sürer, malum eşiktekinden beşiktekine silahlılar.
  Hatta orduya gerek yok, kefenli miting cengaverleri bile yeter AMK.
  1 ... dalya rock yazar
 4. 4.
  niyork camiinde namaz gibi mi?
  ... ibni maymun
 5. 5.
  40 yıldır pkk yı bitiremeyen ordu mu bitirecek?
  2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  Elbette kahramanlık destanları yaZmış, imparatorluklar kurmuş bir ulusun evlatlarıyız.

  Ancak kılıçla savaşılan , gövdemizi ülkemizin onurunu ve namusunu korumak için siper ettiğimiz zamanlar, teknolojiyi reddettiğimiz gün bitti.

  Ne zaman ki abd’nin teknolojisine ulaşırız. O zaman bu imkan vardır. Savaşalım kazanırız diye hariçten gazel okuyanlar bu vatanı ilk terkedecek çakallardır .

  Herkesi gerçekçi olmaya, çok çalışmaya , üretmeye ve biZlere anlatılan masallar dışında bir gerçekliği görmeye davet ediyorum.

  Kimbilir belki o günlerde gelecek ki gelmelidir. Ancak şu an ülkemiz böyle bir donanıma sahip değildir . Nasıl olurda bunu göremeyiz.
  1 ... nagam