1. 1.
    Komplo teorisi üretmek.

Lan öyle bir şey ki ülkede ünlü olan kimse eceliyle ölemez ya suikasttir falan

Uçak helikopter düşemez Kesin düşürülmüştür

Kendi menfaatine ters düşen her şey amerikanın oyunudur vs.
    1 -2 ... baybolla
  2. 2.
    fetö sen misin?
    1 -1 ... zorozorororozorozorororororo
  3. 3.
    Fetöyü sikeyim afedersin
    10 yıl öncede sövüyordum hala sövüyorum

Ama sen dün Götünü yalıyordun muhteremin??
    2 ... baybolla
  4. 4.
    Birilerinin arkasından atıp tutmak, kimsenin işini hakkıyla yapmaması ve kolay yoldan para kazanmaya çalışması.
    4 ... ulu kadin
  5. 5.
    (bkz: azami çaba)
    (bkz: yafta)
    (bkz: şikayet)

En asgari çaba ile başaramayıp şikayet ederlerken, bir yandan da tek motivasyonları başarabilenleri yaftalarla nötrlemeye çalışmaktır.
    3 -1 ... liliith
  6. 6.
    Baskalarinin hayatini didiklemek ve dedikodu.
    4 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    -Kendi Düşünceleri dışındaki insanları 'Vatan Haini' diye nitelendirmek.
    -Her konuda en iyi olduklarını düşünüp her şeye Profesör edasıyla yorum yapmak.
    -Çay
    -Ensesi kalınlar tarafından sömürülmek.
    ... tilkimelih
  8. 8.
    Dram. Bayılıyoruz drama.

Şimdi burada çok acılar çekmişiz savaşlar görmüşüz edebiyatı yapmaya gerek yok. Ya da ne bileyim coğrafya kaderdir vırt zırt. Seviliyor dram. Her zaman primi var. Dramı bir kenara bırakayım da bir taşın üstüne taş koyayım diyen çok az. Sosyolojik açıdan bilgilenmek isterim doğrusu. Belki bana hep öyle denk geliyordur diyeceğim ama dram içeren gündüz kuşağı programlarının reytingi meydanda. Bayılıyoruz benim başıma bu gelmedi şükür hazzına. Haz alacak başka şeyimiz mi kalmadı acaba?

Sorular sorular aklımdaki sorular...
    3 ... milimlik
  9. 9.
    Çay.
    Entry yukarıda.
    8 ... mrltln
  10. 10.
    Aksiyon halindeki iş makinesini seyretmek tabii ki. Ata sporumuz olur. Kepce dozer greyder artik ne varsa sahada.
    2 ... cavaceylan