1. 1.
  Çin kaynaklarında miğfer anlamına gelen kelimenin tarihçilerce begenilip bir toplumu belirtmesi için onları oyle anmaları sonucu ortaya cikan yanlis anlasilmayi duzeltme basligidir. Türk diye bir millet yoktur, günümüzde, tarih derslerinde anlatılan "türk"lerin devamı olan bir halk yoktur. Türkler genel anlamda birkac farklı kesimden toplulugun birleşmesiyle oluşan genel bir topluluktu ve özgün, medeni bir topluluk degillerdi. Övünecek hiç bir yanları yoktu ki tarihciler daha sonra bu topluluk için "hilal taktiği", "atla kaçarken arkaya ok sallama" gibi sacma sapan skill'ler uydurdular.
  4 -42 ... graben
 2. 2.
  öyle ise artık var .

  geçmiş olsun şimdiden .
  2 -3 ... tiamat
 3. 3.
  (bkz: let the linç begin)
  2 ... intensivecare
 4. 4.
  Korkusundan çin seddi yapılmış ırkı yok saymaya çalışmak. Güldürdü. Nasıl bir cehallettir bu. Ayrıca Türk adı zaten herkese yakışmaz. Türk olmayanlarda böyle saçmalıyor.
  9 -3 ... bay efendi
 5. 5.
  bir millet kendi diliyle konuşur. yüz yıl öncesine kadar arapça farsça karışımını konuşan bir bir millet millet değil topluluktur.
  2 -10 ... orantisiz zeka 3
 6. 6.
  Göktürkleri kuran aşiretin adı olan türk sonradan birbiri ile akraba olan ve aynı dili konuşan hiung-nu kabile/boy kütlelerinin adı olmustur günümuzde sibirya dan romanya ya kadat bütün türkçe konuşanlar türk olarak adlandırılır

  Daha 1200 lerde bugün kürd olarak bilinen topluluklar kürd demiyordu kendine oropsu evlatları kime ne anlatıyorsunuz.

  Edit:entry de hata olmuş göktürkleri kuran hun devamı türk boy/kabilesinden aşina asiretidir.
  6 -4 ... lin kuei
 7. 7.
  türk milleti diye bir şey yoktur
  9 -2 ... lordsirius
 8. 8.
  saçma salak laflar bunlar. deutschland diye de bir şey yoktur. bir zamanlar germen, sakson, vizigot vs vardı. eskiden iran mı vardı? fars, pers vardı. sonra ne oldu?

  şimdiyle eskiyi mukayese etmek. ne salakça.
  4 -2 ... tea man
 9. 8.
  Türke bile laf atarken türkün dilini kullanmak, nasıl bir zavallılıktır. Dilimizi iyi öğretmişiz. Zaten bunların çoğunu asimile etmişler. Bunlar da işte kendi çapında ülkeye hainlik besleyenler.
  5 ... bay efendi
 10. 9.
  Varlığını tartıştığınız millet bazı kimselerin ataları medeniyetle tanışmadan önce, yüzyıllar önce taşa Türklüğü kazıyarak kendini dünyaya haykırdı. Anlıyoruz sizi, evet.
  5 ... blood red moon