1. 1.
  siyasi konularda tarafsız kalıp halkı bilgilendirmesi gerekirken malesef siyasi parti kolu gibi davranmaktadırlar.

  hangi düşünceden olursa olsun.
  5 ... rosava
 2. 2.
  doğru olan durum. tarafsız olması gerekirken taraflı olması medya için olumsuz bir durumdur. herşeyden önce düşüncelere saygının ne demek olduğu tüm medya kuruluşlarınınca bilinmesi gerekir.
  ... ankun
 3. 3.
  sonuna kadar katıldığım bir noktadır. tamamıyla menfaat gözetme işine dönüşmüşdür şu günlerde. bu konu birazda gerizekalı toplum kesimi ile alakalıdır. eşşek olunursa semer vuran çok olurmuş o yüzden bilinçli bir toplum olmamız gerekmektedir. saçma sapan siyasi tartışmalar, neredeyse soft pornoya dönen magazin ve yarışma programları, milletimizi esir almış bir futbol egomonyası ve atgözlüklü bir toplum sonucunda bunların olması kaçınılmazdır.
  ... persler
 4. 4.
  şaşılmayacak olandır, hele ki türkiye'de medyanın en büyüğü olan doğan medya grubu gibi bir oluşum varken son derece normaldir.
  ... lightsaber
 5. 5.
  paranın tutsağı olmak.

  ideolojiden başka birşey görmemek.
  ... rosava
 6. 6.
  hep bir yandaş medya vardı, sonra kancık medyası oldu bunun. ardından piçleri türedi çarpık ilişkilerinden. şimdi ne yazılı ne görsel, hepisi iğrenç fikirlerini kusuyor. düşmanlık tohumları ekiyor. fitne fesat dedikodu üretiyor... içler acısı olan bu soysuzların, yolsuzların, kansızların hali değil, insanların halidir.
  1 ... abdestsiz
 7. 7.
  TÜRK MEDYASININ DiMAĞI REYTiNGDiR.
  REYTiNG iÇiN AFEDERSiNiZ BiRBiRLERiNi YAPARLAR AMA NE YAPARLAR ORASI SiZE KALSIN.
  BANA BIRAKMAYIN LÜTFEN.
  ... turkpence
 8. 8.
  referandum en güzel örneğiydi.bazı kanallar sıradan bir şey gibi bahsederken bazıları şafak bile saydı. haber spikerleri bile çalıştığı yayın kuruluşunun fikrini beyan etmekten geri durmuyorlar. (bkz: irfan değirmenci ile çalar saat)
  ... missadolfkitler
 9. 9.
  (bkz: yandaş medya anlayışı)
  ... stigmata yasayan musluman
 10. 10.
  türk toplumunun içler acısı halinden ötürüdür. zira sokağa çıkıp insanların bir yüzüne bakın. iyi niyetli, mutlu, huzurlu, halinden memnun kaç insan görüyorsunuz. öyle göze böyle çapak durumudur.
  (bkz: türk toplumunun içler acısı hali)
  ... random stranger