1. 1.
  şeriat devleti ele almaz yürekleri ele alır. yürekleri feth edersin önce herkes islam nizamını yaşamak ister öyle hakim olur şeriat bir ülkede. içki fuhuşun devlet eliyle teşvik edildiği bir ülkede nasıl bir islam anlayışı var orasıda ayrı bir çıkmazdır. iranda arabistan şeriat yoktur zulüm vardır. şeriat ulvi bir kelimedir. şeriat refahını merak ediyorsan açıp asrı saadeti selçukluyu osmanlıyı okuyacaksın. ha birde kemalist güdümlü kitaplarını kıvırıp götüne sokacaksın.
  5 -3 ... endoskopik retikulum
 2. 2.
  sene olmuş 2013 hala islamın evrenselliğini anlamayıp,çekemeyen dingiller var.
  5 -2 ... hastaihicran
 3. 3.
  türkler'in yaklaşık 1000 yıldır islam'ın sancaktarlığını yapmış olmasını düşünürsek gayet iyi özümsenebilecek bir durum.. bugün hala avrupa'da müslümanları "türk, türk" diye çağırıyorlar..
  3 ... mehmedayaz
 4. 4.
  don giymden gezen entarisini sıyırıp yolun ortasına sıçan ve götünü silmeden yola devam eden adamdan daha iyi anlıyorum ve anlıyoruz..onun senden daha iyi anladığını düşünüyorsan sorun türklerde değil sendedir.
  1 ... sevenal
 5. 5.
  türkler sadece islamiyeti değil, herşeyi herkeslerden daha iyi annar. inanmayan tarih okusun.
  ... yazgan
 6. 6.
  şeriat allahın kanunları değil islamın kanunlarıdır, dolayısıyla islam alimlerinin hukuk sistemine doğrudan karışmasıdır ki hiçbir ülkede başarı gösterememiştir. ısrarla şeriat isteyenleri anlamış değilim. misalen bilişim işleri suçu işlendiğinde kurandan veya sünnetten nasıl bir uydurma yapacaklarını bir hayli merak etmekteyim.
  ... sezarin hakki sezara aga