1. 1.
    Bkz Ukrayna

Devamı için
    https://www.google.com.tr...egerli-oldugu-ulkeler/amp
    2 ... gercegintakendisi
  2. 2.
    aile bütcemizi düşünen erkeklerimizin ilk ve sık tercihi olan ukrayna'dır evet.

hep bize daha çok hediye getirebilmek içinmiş meğer gidişleri canım benim, yeni ayıktım bak. boşa işkillenmişim utandım kendimden şu an. içim fesatmış benim yaa lanet olsun. şu öğle sıcağında ukrayna işi tilki kürkü şapkamı takıp kendimi cezalandırayım gidip en iyisi, yoksa pişmanlığım yiyip bitirecek beni.
    2 ... pied de poule
  3. 3.
    paramızın bir yerde değerli olması için ya 3. dünya ülkesi olacak ya da savaşta olacak başka yolu yok arkadaşlar.
    1 ... mumbarsever01
  4. 4.
    kesinlikle venezuela böbreklerini sağdan soldan toplamaktan korkmuyorsanız gidelibilir.
    2 ... radyoaktif fasulye
  5. 5.
    Dün bende bunu arastırdım ve 1 tl nin 20 bilmem ne oldugu yerler var hemde tatil yapılabilecek hemde vize istemeyen. Burda kazıklanmaktansa oralarda gönlünce eğlenmek daha mantıklı geldi.
    3 -1 ... feministmiyimneyim
  6. 3.
    hatırlarsanız eskiden siz istiyor duj verecek 100 dolar idi,
    artık 50 dolar yeterli...
    bunu bazı zihniyetler anlamaz, paramızın değeri böyle arkadaşlar.
    2 ... mukukulu
  7. 7.
    o mantıkla bizim ekonomi japonyadan 20 kat daha gelişmiş, kura bakılıp değer mi anlaşılır mq.
    -2 ... masklavi
  8. 8.
    vietnam bir de sırbistan alayım canım.
    1 -1 ... kolaysaanlat
  9. 9.
    dolar alırken döviz bürosunda çok gerekiyor.
    ... importer
  10. 10.
    1 tl 20 bilmemne parasıdır ama orada mesela suyun ederi 100 birim oranın parasidir, maaslar. Ortalama 10000 birim para olabilir uyanik arkadas.
    ... chesarasara