1. 1.
    bizim ülkede normal ibne olmaz zaten aklı fikri cinsellik. ulan yurt dışında ki eş cinselleri görüyom turist olarak geliyorlar. adam ile adam ne kadar saygılı ne kadar eli yüzü düzgün insanlar. eğitimli kibar normal tipler. tek norma aykırılıkları cinsel yönelimleri. toplum içinde eşcinsel olduklarını bağırmıyorlar. garsonluk yaparken fark ettim tek yakınlaşmaları el ele tutuşmak falan. cidden bu avrupalı çifti görünce bizim türkiyedeki lgbt lilerin homofobik saldırıları hak ettiğini düşünüyorum.

sürekli bağırarak konuşmalar falan. taciz vari laflar. bizimkiler homofobik saldırıları hak ediyor. avrupalı gördüğüm çifte ise biri eş cinsel olduğu için sataşsa korumaya geçerdim. çünkü gerçekten de saygılı bir çifti. aynısını bizim çingene kılıklılar maruz kalsa görmezden gelirdim.
    3 ... uzay muhtari
  2. 2.
    adına bakınca ne konuya odaklandıkları anlaşılmıyor mu zaten?

ben şahsen vuruşma harici bir konu ile gündeme gelselerdi epey şaşırırdım.

düşünsene açıklama geliyor kuantum fiziği ile ilgili.
    2 ... caranthir
  3. 3.
    Onur yürüyüşü yapacağız dediler, izin verildi istanbul'da. Çırılçıplak oral seks yaptılar birbirlerine küçücük çocukların önünde ve tezahüratlar ile gülüp dalga geçerek.
    3 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    türkiye'de cinselliğe odaklı olmayan insan evladı mı var emenike? sanki bir tek türk elcibitisi kafayı cinsellikle bozmuş. de here hırrım looo!
    2 -1 ... anne ben gruppie oldum
  5. 5.
    ben almanya'da lgbt bireyler tanıdım benden daha delikanlıydı işinde gücündeydi adamlar.
    bizim buradakiler elleri sikinde taşağında geziyor şerefsizler.
    2 ... eti cin baba
  6. 6.
    Yabancı bir müvekkilimiz vardı, adam gay ve ülkesindeki lgbt oluşumunun uluslararası sözcülerindenmiş. Lakin biz bunu bir sosyal medya sitesindeki alakasız birinin paylaşımında tesadüfen öğrendik. Zira eleman cinsel kimliğini kesinlikle ön plana çıkarmayan bunu belli etmeyen seviyeli biriydi. Ciddi saygı da duyuyoruz kendisine halen.
    4 ... flat head
  7. 7.
    Bastırılmış olmaktan kaynaklı bir etki tepki durumu.

Avrupa'da serbest, normal yaşıyorlar.

Ortadoğuda yasak, gizleniyor veya öldürülüyorlar.

Türkiye sıkışmış bir ülke.

Halk nezdinde yasak, yasal olarak serbest.

Her ikilem gibi bu da sağlıklı değil.

Bastırılmış, ötekileştirilmiş kişiler bir araya geldiğinde o ortamın güvenliği içerisinde, içlerinde aşırı reaksiyon gösterenler çıkabiliyor.

Hepsi böyle değil sonuçta, bir iki ergen hareketi sizi genelleme yapmak zorunda bırakmamalı.
    1 -1 ... 00gerizekalibucocuk