1. 1.
    karamanoğulları büyüyor.
    ... ankaradaki tanidik
  2. 2.
    Yahudiysen tamam sizde soy anneden geldiği için atam demeyebilirsin. Ama islamiyette soy babadan gelir.

Bunu bilmemek ne büyük cehalet.

Biz genetiği reddetmedik ki? Ulan hep aynı nane sıkışınca saçmala. Bu kuraldır, dinin bir kaidesi inanmayabilirsin. Bana ne!

Ayrıca hekimim ben. Senin mendel genetiği dediğin tıbbi biyoloji ve genetiğin dersini aldım.
    4 -10 ... vomer
  3. 3.
    Insanlar hastalık her şey anneden de alır evet. Insanlar özelliklerinin yarısını anneden yarısını babadan alır.
    1 ... gezi parki direniscisi
  4. 4.
    türklük kanda değil eylemde olur. senin mantıkla selanikten gelenleri de türk saymamamız gerekir.
    4 -5 ... dedeninkeli
  5. 5.
    Oralara karaman türkleri yerleştirildi osmanlı iskan siyaseti sayesinde.
    2 -1 ... gezi parki direniscisi
  6. 6.
    (bkz: kayı boyu)
    3 ... kazangap
  7. 7.
    bunu efendi gibi anlatabilirsin bu kadar saldırmaya, nefret kusmaya ne gerek var?
    ... adrian monk
  8. 8.
    Baştan sonra tüm padişahları gavur analı sanan yazar beyanı. Yüzyıllarca demiş bide muahahahah
    1 -1 ... sacma sapan konusan adam
  9. 9.
    Kafaya gel hele. Müslümanlarda Soy babadan gelirmiş. Anasına benzeyen müslüman yok sanki, anasından genetik hastalık alan müslüman hiç yok ya atin gitsin amk! Nasılsa tutan yok. Bir insan 23 kromozom anadam 23 kromozom babadan alır.
    2 ... konglamere lenf nodu
  10. 10.
    Soy ile genetiği karıştırıyorsunuz. Genetik ayrı bir konu soy ayrı.

Soy, kişinin hangi atadan geldini söyleyen külliyattır. Hani osmanlı da baba adı ile çağrılır ya çocukar. Ali oğlu mehmet gibi. Bu soydur.

Kişinin kimlerden olduğunu bildirir. Bu sosyal hayat ve devlet için mühimdir. Tasavvufta bile mürşidinin silsilesini bilmeyen manevi yol kat edemez.

Bu kadar önemli olmasaydı soyadı kanunu ile koca halkın atalarıyla olan bağını koparmazlardı.

Genetik ise bir bilim dalıdır. .Doğru, kişi genlerini anne ve babasından eşit olarak alır ancak burada bile cinsiyeti belirleyen babadır.

Gerçi ben neyi anlatıyorum ki. Soysuz olmak kötüdür. Bunu bilin kafi.
    1 ... vomer