1. 1.
  türk kadınları kıllıdır,fakat ,üzücü olan, kadınlarımızın bukadar kıllı olmasına rağmen,kendi haklarını savunmak için kıllarını bile kıpırdatmamasıdır.
  119 -25 ... suvi
 2. 2.
  "..buldunda kılsızını mı arıyon" muydu doğrusu "..buldunda kıllısını mı arıyon" muydu ya?
  11 -5 ... thelastpatriot
 3. 3.
  (bkz: favori bırakan kızlar)
  3 -3 ... snoptik
 4. 4.
  türk kadınlarına özgü olmayan, bütün kadınlarda hatta bütün insanlarda hatta pek çok hayvanda bulunan, sorun değil de allah vergisi diyebileceğimiz varlık adına açılmış amacını anlayamadığım başlık. pek çok bitkide bile tüy olarak bulunur. ayrıca başlık açılacaksa "kıl"la ilgili, sanırsam türk erkeklerindeki kıl sorunu diye açılmalıdır. anlaşılan zenginlik erkeklerde kılına kadar uğraşma devrini böyle başlatıyo, kendi hallettiği için yanındaki kızda görünce katlanamamış tabi hak vermek lazım..
  9 -1 ... sour cherry
 5. 5.
  (bkz: kıl)
  (bkz: sir agda)
  (bkz: epilatör)
  (bkz: sorun yok)
  (bkz: acı var mı acı)
  2 -1 ... no promise
 6. 6.
  Bayanların biraz ekstardan uğraşla çözebileceği, büyütülmemesi gereken, erkeklerin fazla büyüttüğü hormonal bozukluk. (bkz: ağda dediğin markette 5 ytl)(#688798)
  4 -1 ... melenith
 7. 7.
  ilk defa ortaokulda rastladığım olay bu olayın kahramanıda pala emine. o çağlarda erkeklerin karşısına çıkmaması gereken bi kız türü. mazallah erkekler kızlardan soğuyabilir.
  7 -1 ... mmaximm
 8. 8.
  sırtta ve kollardakilerin çok igrenç oldugu kızlar allah göstermesin.
  -5 ... ya cok aciyo ama ya
 9. 9.
  kimseyi alakadar etmeyen sorundur. kızlardaki kıllara sorun gözüyle bakanlar gidip kılsız kızlar bulup onlarla beraber olsunlar.
  5 -4 ... 2_sleepy
 10. 10.
  (bkz: türkiye deki kıl erkek sorunu)
  8 -1 ... maksat muhabbet