1. 1.
  Normalde tam tersi olur, erkekler kaba ruhlu olur ama Türkiye'de tam tersi var, kadınlar da birer ayı ruhlu.

  mesaj yazıyorsun, gelen cevap şu: kmsin

  başka birine merhaba diyorsun, görmüyor bile.

  başka birine merhaba diyorsun, silmiş.

  bir şey sorabilir miyim diyorsun, engellemiş. ulan öküz kızı öküz. git avrupaya biraz medeniyet öğren. sadece avrupanın kaslı erkeklerine hayran olma. batının ahlaksızlığını aldığın kadar medeniyetini de al.
  3 -3 ... anambunelan
 2. 2.
  Nezaketsiz paçozlar. Bir de erken olgunlaştıklarını iddia ederler ki itimat etmeyiniz.

  Yüzde 97,64'ü kaba, Nezaketsiz, tam manasıyla çıkarcı ve paçozdur.

  Teşekkürler.
  4 -1 ... narcissistic
 3. 3.
  Artık nekadar kötü niyetli varsa onlardan çekmiştir ama genelleme yapmamak lazım nezaketen cevap verilir devam etmiceksen söylersin biter.
  1 ... kalahari 1
 4. 4.
  Bir anımı anlatayım size biz gene bir akşam izmir'den uşağa yurda gidiyorduk baktık baktık en sonunda Kayseri arabasına bindik. Araba hareket etti. Nasıl susuyorum ama ölecem. Ya dedim bir muavin yok mu arkamı dönmemle 1 90 boyunda muhtemelen 100 kilo abla demeyeceğim Rambo gibi bir kadın geldi buyur bir şey mi istemiştin kardeş diye sordu ben. "iğğğ suğğ" diyebildim sadece tamam bir dakka bekle dedi gerisini hatırlamıyorum. Varya ama kodumu otutturur cinstendi hee. Nasıl uşağa geldik anlam veremedim hala.
  4 -1 ... kale3112
 5. 5.
  tacizin, tecavüzün, şiddetin bu kadar yaygın olduğu bir ülkede erkeklere karşı "sorgulayıcı" olmamız kadar normal bir şey olduğunu sanmıyorum.
  4 -3 ... clockworkeggplant
 6. 6.
  ince ruhu sezebilmek için ince görmek gerekir.
  -1 ... monk of monkmountain
 7. 7.
  Başlığı açan saçma bir sebepten dolayı açmış ama haklı. Gerek aile yapısı, gerek maddi düzeyi gerekse de çevre derken kadınlar sert olmak zorunda kalıyorlar. Gerdekten önce kocası tarafından dayak yiyen insanlar bunlar.
  1 -1 ... antinatal
 8. 8.
  Nedense aklima adanali conolar geldi.
  1 ... pipisiyle oynayan ergen
 9. 9.
  Sadece kadın değil toplumun her kesimi kaba son zamanlarda. Küçücük çocuklar bile kaba. Racon bu sanırım. Ya da populer olan.
  2 ... darked
 10. 8.
  kaba ruh ne demek lan. Ekstra sifat koymayin. Kaba iste.
  Kibari da var kabasi da. Turk milleti olarak genel olarak kabayizdir biz. Insanlarin maasini, yasini, inancini, ne zaman cocuk yapacagini falan zart diye sorariz mesela.
  2 ... 81tw15e