1. 1.
  türk kadınının gerçektente kalite konusunda sınıfta kaldığı bir diğer branştır. şimdi türkiyede sikmeye zor hatun bulurken çoğu erkek tarafından gözardı edilse de önemli bir konudur.

  :ex:

  benim türk hatunlardan sadece iki tanesi bana yemek yaptılar ve gerçekten vasatlardı. bir insan alt tarafı bir tavuğu pişiremez mi amk yha ? insan keki nasıl yapamaz bide yapamadığı gibi basmış kremayı kendini kurtaracağını sanıyor amk kamili. madem bilmiyorsun ne bok yemeye sana yemek yapayım diye ısrar ediyorlar ? neyin özgüveni lan bu anlayamıyorum.

  -bir tane fransız hatun yapayım diye ısrar etti ben tabi türk hatunlardan ağzım yanımış amk "yok yok" diyorum falan. karı gerçekten hiç bilmediğim bir yemek yaptı ve tadı harikaydı. çünkü karı biliyor yemek yapmayı. damak zevki konusu değil bu.

  -elinde telefonla yemek yapan karıdan uzak durun klozette sıçarken twitterda geziyor sonra sana yemek yapıyor.

  -tırnakları uzunsa ve sen kendini seviyorsan o yemeği yeme ! aç uyu daha sağlıklıdır.

  not I: annem profesyonel aşçı.
  not II: mühendisim.
  -2 ... zukenari
 2. 2.
  hiç mi izlemediniz be hey gafiller (bkz: gelinim mutfakta)
  1 ... deniz kabugu sesi
 3. 3.
  e o kadar kolaysa kendin yap tavuğu keki. anca bilgisayar karşısında ananizdan hizmet buyurup 31 cekip milleti eleştirin. yapmak zorunda mı kadin sana güzel yemek midene duskunsen evine aşçı tut aq arizona kertenkelesi ya.
  2 ... revy
 4. 4.
  ah benim zavallılarım.
  git aşçılık oku bakalım.
  ... ruzhan