1. 1.
  türk kadını bir çok milletin kadına göre daha güzel olması ama giyim konusun da ki hataları yüzünden eksi puan almaları biraz da olsa türk kadınını eziyor.

  en belirgin hatalardan biri zıbına bağlı yaşama.. bedene tam oturmayan kesimi iyi olmayan iç giyim, kiloya bakılmadan giyilen daracık jean ve bunların sillesi. *
  -3 ... sidelyatusem
 2. 2.
  pardesü ve türban giymeleridir. hatta bunlar başı çekmektedir.
  4 -5 ... selia
 3. 3.
  giymeyene kötü şeyler yapacaklarını sanmalarından mıdır nedir illa ki tayt giymeleri. yavrum o öküz budu olmuş bacaklarına nasıl güveniyorsun da o renkli menkli taytı giyiyorsun sen anlamıyorum.

  özetle, o ne özgüven o dedirten hatalardır.
  1 -1 ... thelma
 4. 4.
  herşeyin kendine yakıştığını zannetmeleri.

  örneğin; yüz kiloluk bir dananın topuklu ayakkabı giyip kısır günlerinde salınması, çocukluğuk kabuslarından biri olup, "ah canım benim sen ne tatlıymışın" diyerek yanaklara saldırması da ayrıca acıtandır.
  1 -1 ... scrikss
 5. 5.
  Geyikli, leoparlı tayt giymektir.
  2 -1 ... katmerlimars
 6. 6.
  bence pula, payete, inciğe boncuğu bayılmak en büyük hatalardan biridir. bir de kişinin üzerinde üç renkten fazlasının bulunmaması gerekir. dıştaki kıyafet içtekinden, alttaki kıyafet üsttekinden daha koyu olmalıdır. kıyafetlerin kumaşları da incelik kalınlık bakımından birbirine uygun olmalıdır. evet bunlara dikkat etsinler.
  ... daktiloylasozlugegirenkisi
 7. 7.
  cok guzel bir konuya deginmissin dedirten baslik, eklemek istedigim bisey varsa, turk kizlarinin ispanyol paca pantolondan kurtulma vaktinin geldigidir.
  ... verydarkshit