1. 1.
  Cehalet ve pervasızlığın aynı potada eritilmesine istinaden; bilinçli, kültürlü, sosyal haklara sahip azınlığı yüceltme yerine daha fazla üremeyi teşvik ederek oy potansiyelini ve istilacı kimlikleri kendi çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyen erkek egemen zihniyetin düşüncesi. üzüldüğüm nokta şu ki kendisinin aşağılanmasında beis görmeyen bu düşünce yapısına haiz kadınların da olması. sizler mal değilsiniz, damızlık hayvan hiç değilsiniz. buna biz erkeklerden önce sizlerin tepki vermesi gerekiyor.
  #36039796 :)
 2. 2.
  Erkeğin 7 aklı 1 nefsi vardır , kadının ise 7 nefsi 1 aklı vardır. Erkek o 7 aklıyla 1 nefsine sahip çıkamazken, kadın 1 aklıyla 7 nefsine hakim olur. işte bir çok geri kafalının anlaması gereken olay burda hepimiz eşitiz.
  #36039823 :)
 3. 3.
  aslında tüm dünyada geçerli olan durumdur. tek fark bölge bölge azlık çokluk durumu mevcuttur. türkiye başta olmak üzere doğu bölgesi hemen hepsinde kadın sadece seks ve doğurma makinesidir. tarih boyu kadının ezilmesi ve öğrenilmiş çaresizlikten dolayı da bunun değişmeyeceği gerçeği vardır.
  #36039899 :)
 4. 4.
  Tam tersi turk kadini erkegini damizlik gorur. Malesef dikkatli bakin goruceksiniz.
  #36040052 :)
 5. 5.
  şu akıl-nefs olaylarına girmesek? sizi kandırmışlar çünkü kadınlar da seks ister fakat mevcut toplumun erkek milleti öyle alçak ki birçok kadın adet yerini bulsun diye evleniyor, zevk almadan seks yapıyor... yani yedi aklımız 1 nefsimiz yok. sizin de 7 nefsiniz 1 aklınız yok. kendinizi kandırmayı bırakın. her coğrafyanın kendine has kültür ve değeri var. lanet olsun buraya düştük.
  #36040056 :)