1. 387.
  Bir rus kadını değildir. Bu rus hatunları harbi acaip manyak güzeller yav. Huyları da güzel, alçakgönüllüler.
  ... solo resital
 2. 386.
  Nedense düşündüğüm zaman hep üzülürüm kendilerine. Çünkü kolay kolay üstlerinden çıkmayan bir kezbanliklari vardır. Sevdiğiniz biriyse göz ardı edersiniz, değilse bi süre sonra batmaya baslar. Sevmek şart yoksa katlanmak zor oluyor. Bu hakaret falan değil yanlis anlasilmasin sonuçta birçoğunu sevmis bir seyler yasamisligimiz mevcut. bok atma durumu yok yani tamamıyla gerçek bir tespit.
  1 ... good luck with me
 3. 385.
  araplaşmamış olanı makbuldür. köle olunabilecek bazılarına çok ender rastlanır.
  1 ... baba kreyzi
 4. 384.
  Bazıları aptal olabiliyorken bazıları da gerçekten çok zeki.
  Bütün kadınları genellersek aynı yani, Türk/Kürt fark etmez.
  Ama biz de şöyle bir durum var. Bağlanma sorunu. Erkek ne bok yerse yesin ama kadın her şeye rağmen onun yanında dursun, ezilsin, hırpalansın. işte bu yüzden çok aptalız. Bunun nedeni de eğitimsizlik, her zamanki olduğu gibi.

  Siktir çekene, ezene, şiddet uygulayana boyun eğmezsek olmuşuz demektir.
  4 ... goddesss of darknesss
 5. 383.
  itin götüne soktuğunuz ama götünden de ayrılmadığınız kadındır. Yav arkadaş bu nasıl komplekstir? Tüm leylekleri siktiniz bi Türk kadını kaldı. Ne ezik bir cinssiniz siz böyle? Kafanızda beyin yerine şırdan mı var sizin?
  12 -5 ... serrano
 6. 382.
  ırkını sev, ırkından sev.
  2 ... chessplayer
 7. 381.
  Suyu çaydan kızı soydan al.
  2 ... vatanseverterorist
 8. 380.
  yine hadsiz heriflerin hadsiz hareketlerinden dolayı tüm türk erkeklerinin sanki türk kadınlarını dize getirdiğini lanse edenler gelmiş.

  zamanında silah taşıdığın türk erkeği öldü bu topraklar için, kurtardı ülkeni de. ve bilmenizi isterim ki türk erkeğine silah taşıdığınız dönem şiddet daha fazlaydı ancak teknoloji olmadığı için ve sana bu olayları kuşlar söyleyemeyeceği için haberiniz olmuyordu.
  2 -1 ... mehr drip geht nicht
 9. 379.
  baş tacıdır.

  bu memleketin ihyasında tarihte yüklendiği rolü kutsal ve değerlidir. yolları açık olsun.

  türklerle evlenin, barklanın.
  5 ... sapnu puas
 10. 378.
  1919-22'de erkeklere silah taşıyan kadınlar 100 yıl sonra erkeklerin önüne çıkıp ""ölmek istemiyoruz, yaşamak istiyoruz" demek zorunda kaldı. Türk kadınını dize getiren düşman değil, kendi erkekleri. Bitmiş tükenmiş parçalanmış bir ulusun izleri bunlar. Eskiyi yıkıp her şeyi yeni baştan kurmanın sirenleri.
  4 -5 ... azad teyr