1. 1.
  çok pardon ama amına bile koyar.
  -1 ... nickim benimdir
 2. 2.
  Avrupa özentilğinin ve kendi dinine kültürüne yabancalaşmanın sonucu olabilecek hadise. Giymez abi net.
  1 -2 ... otumagen
 3. 3.
  abi neyle denize girelim bunu bir söyler misiniz? şeklinde çemkirilmesi gereken cümle. haşema mı heşamo mu nedir onu mu giyelim? yada şortla girelim o zaman da kezban diye dalgaya alın.
  ... minikpembepati
 4. 4.
  özenti olanları giyer hemde nasıl varya aç bir gazetenin magazin sayfasını gör kendi gözlerinle . amerika neki bu konuda amerikayı çoktan geçtik biz . soyunmacı zihniyet heryerde var kıyamete kadar da olacaktır bundan hiç şüphemiz yok .

  allah ahlaklı ve inançlı insanları sevmeseydi işte sen türkiyeyi o zaman görecektin .

  cumhuriyetin ilanıyla çıplaklar ülkesi olmuştuk zaten ben bundan hiç şüphe etmedim halada etmiyorum baş örtüsüne yapılan saldırılarda beni doğrular nitelikte zaten .

  onların derdi herkes bizim gibi giyinsin ama baş ötülülerin derdi kimse değil sadece inançları . din ve inanç özgürlüğü adı altında baskıya maruz kalmalarıdır .

  adı başka kendisi bam başka bir din ve inanç özgürlüğü bu .

  al bak kaç tane özendikleri batı ülkesinde baş örtüsü serbest bunlar çağdaşlarmış birde modernlermiş yani .

  http://www.haksozhaber.ne...t-35628h.htm#.UjcPdX93sWk

  ama baş örtüsü inancı temsil ettiği için inançsız insanlar rahatsız oluyormuşda ne kadar üzüldüm anlatamam varya .

  kimin umurunda senin ne giydiğin istersen incir yaprağıyla gez ama baş örtüsü takan birinede karışmaya hakkın yok hee ama eğer karışırsan %90 dan fazlası müslüman olan bir ülkede baş örtüsüne dil

  uzatırsan tenha bir yerde kökünden sökerler şirret dilini senin . git aslana kaplana parmak at daha iyi yani .

  baş örtüsü bu ülke kurulduğundan beri var sen nerden geldin bakim ? senin geldiğin yerde demek ki ne baş örtüsü varmış ne ezan nede inanç nasıl olacak şimdi bu ?

  bunlar türk olamaz müslüman zaten değiller rahat olun arkadaşlar . net yani hedef . gün geçtikce daha netleşiyorlar zaten .

  gazi mustafanın din ve inanç özgürlüğü ile tanışmaları çok yakın inşaallah . ne demek olduğu ne manaya geldiğini şöyle güzelce bir öğretelim bu (bazı) atatürkcü kafirlere demek gazi mustafayı kafir sanmış bunlar .

  tabi ben açık geziyorum ezandan rahatsız oluyorum ben kafir olmuşum herkes kafir olsun zihniyetini biz çıktığı yere gömmüştük yine gömmesinide çok iyi biliriz .

  gazi mustafa ne dedi türk milleti zekidir türk milleti çalışkandır dedi . kafirdir demedi yani . yavaş yavaş tabi öğrenicez bunu hep beraberce . takılın şimdilik siz .

  ümit ediyorum ki akp bu işi en kaliteli bir biçimde halledecektir arkası sağlam çok şükür . seçmenleri iman gücün ne demek olduğu bilir yani bilmeyenleride vardır tabiki ama bilenleri bilmeyenleri taşır kaldırır sıkıntı yok .

  bütün inananlar kardeştir . bazı din düşmanı kafirler gibi kalleş değillerdir yani . bunu görücez işte çok şükür .

  sabırla bekledik bekliyoruz .dikkatinizi çekerim sabırsızlıkla asla değil .

  pasta masanın üzerine gelene kadar beklemek sabırlı olmak lazım nede olsa .
  ... tiamat