1. ?.
  sevisme esnasinda degisik, yapmasi zor, kisaca sonucu etkilemeyecek ama goze hos gelecek hareketler yapmak isteyen ve partneri de ortalama bir turk kizi olan insan tespiti. ha bir de soyle bir sey var, goz hos gelecek dedim ama, ancak ve ancak bu goruntuleri kaydedersen. yoksa ne kadar salakca degil mi? aslinda nedeni sadece goze hos gelmesi degil, yani porno sektorunde degilseniz, ayni zamanda monotonluktan da kurtulmak icin. hep ayni sekil sevismek nereye kadar? bir yerden sonra isin heyecani kalmiyor. peki kisi ne yapmak istiyor? degisik pozisyonlar denemek, sen istiyorsun ama bakalim buna partnerin elverisli mi? degilse zaten olmaz, baslamadan biter.

  literaturde, ki bu kaynaklarin cogu dogu kokenli, bircok sevisme metodu var, cogunu yapabilmek icinde, kiside belirli bir esneklik olmasi sart. yani isin ozu su, kisinin zayif olma meselesi degil. ama disarda oyle mi? elin kizi zayif olsa bile, sirf formda olmak, esnek ve cevik bir vucuda sahip olmak icin spor salonlarina gidiyor. yavsamak icin yanina gidip, "aman canim sizin spor yapmaniza ne gerek var zaten zayifsiniz" diyorsunuz, ve size alayci bir gulumsemeyle bakiyor. evet dostlar bende tattim bu bakistan ve sonra arastirdim, simdiye kadar neler kaybetmisim hepsini anladim. ama bizim turk kizlari, sismansa zaten ondan hayir bekleme, ben henuz hafif toplu olup da, o senenin yazina kadar incelebilmisini gormedim. hepsi standart mubareklerin, zayifsa zayif, sismansa sisman. ama bizim derdimiz o degil ki, esneklik! evet zayif kizlar da kendine guvenmesin, yani buraya kadar okumussan ben zayifim deyip kestirip atma, esnek degilsen, haftada en az 3 kere spor salonuna gitmiyorsan, senden de cacik olmaz.

  son olarak, cinsiyet ayrimi yapmayi aslinda dogru bulmuyorum fakat, gerekli sevisme yontemleri incelendigi vakit, genelde en cok esnemesi gereken tarafin kadinlar oldugu ortada, bu suretle bir yanlis anlasilmaya mahal vermek istemiyorum. ayrica sporun kadini erkegi olmaz, herkes spor yapsin, hukumetlerin saglik harcamalari azalsin. bakin sosyal mesaj vermeyi de unutmadim.
  3 -6 ... ben hep 17 yasindayim
 2. ?.
  selülitli olmalarından anlaşılır yeterince spor yapmadıkları.
  2 -1 ... giordanobruno
 3. ?.
  çok doğru bir tespittir ki yolda görülen her on kızdan dokuzunun beli normal kiloda olan bir erkeğin beline eşit ölçülerdedir.
  2 -2 ... horoz ali
 4. ?.
  türk kızlarının durumuna basenlerinin tercüman olduğu bir nevi hadisedir.
  2 ... mavibaron
 5. 1.
  buradan erkeklerin yeterli spor yaptığı anlamı çıkıyorsa yanlış olan önermedir..

  (bkz: türk insanının yeterince spor yapmaması)
  5 -1 ... electronia
 6. 2.
  bir zamanlar türk kızlarının, tarlada çalışmak, inek sağmak gibi sadece günlük işleri yapması yeterli olurken, yerleşik şehir hayatına geçilmesiyle ortaya çıkmış olan problem.
  ... etonya
 7. 3.
  (bkz: bir spor olarak satranç)
  2 -1 ... yes comment
 8. 4.
  belli bir yaşı geçtikten sonra enlemesine genişlemelerine sebep olan olaydır.
  2 ... brian o conner
 9. 5.
  sonuçta türk kasına ve portakal kabuğu görünümlerine sahip olmaya neden olur.
  2 ... statik smiley
 10. 6.
  (bkz: bir spor dalı olarak alışveriş)
  4 ... milan