1. 1.
  Bir nasihat, öneri, tavsiye.
  Kim nasıl algılarsa.

  Türk erkeklerinin 200 de biri adamdır o da belki de. Yani kesin bişey diyemem. Belki de binde birdir içinden adam çıkanı. Haliyle ne diye zaman kaybediyonuz?

  Gidip bir yabancı dil öğrenin avrupalı bir centilmenle mutlu olun. Katakulli, arkadan iç çevirme düşkünü, yersiz heyecanlar arayan aç gözlü abazan moronlarla bir dakikamı bile heba edeceğime kız kurusu diye anılırdım daha iyi.

  Ben sizin yerinizde olsam inanın kaćıp canımı kurtarırdım.
  2 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 2.
  bana kıbrıs referandumunu hatırlatmış yaran başlık.

  hatırlarsanız türk kesimiyle rum kesimi birleşsin diye bir referandum yapılmıştı. Türkler evet derken rumlar ezici çoğunlukla hayır demişti.

  Özetle, zeki müren de seni görecek mi? slav kızları sadece türkiye’de değil tüm dünyada markalaşmış vaziyette. sütun bacaklı rus kızı dururken kütük bacaklı türk kızını napsın elin adamı ahaha. şu boş özgüven beni öldürecek.
  2 ... nesgayfe
 3. 3.
  islam dinine göre müslüman bir kadın, gayri müslimlerle evlenemez. Evlenirse mürted hükmündedir. Dinden çıkar ve ona göre muamele görür. Dini hukuk uygulanmadığı için keferelerin kucağına kendini gönül rahatlığıyla atan kızlar bu hükmü duysunlar bilsinler. Yeri ve zamanı gelmişken Biz ölçüyü söyleyelim ki üzerimizde vebal kalmasın. Sonra? sonrası şu; Kimin ne düşündüğü ne söylediği hiç önemli değildir. Aynı şekilde müslüman bir erkek de kitab ehli haricinde bir kadınla asla evlenemez.
  4 -1 ... ba ba ba black aquila