1. 1.
  gözle görülebilir bir gerçektir. sokağa çıkıp bir banka oturup gözlemleyin. bana hak vereceksiniz. ingiliz kraliçesinde bile bu kadar kibir yoktur amk.
  8 -3 ... papa jupiter
 2. 2.
  imkansız durum.

  Türk kızları spordan, squattan bihaberler. Çoğunun popişi düşük ve biçimsiz.
  2 -5 ... calcio
 3. 3.
  götünün kalkık olmasından kasıt brezilya poposuysa şayet gerçek olmayan beyandır. düz popoludur efendim bizim kızlarımız. çünkü spordan bi haberdirler ne yazıkki..
  1 -2 ... kursadneferi
 4. 4.
  çoğunlukla spor yapmamıza gerek yoktur popomuzun kalkık olması için. genlerimiz güzel çok şükür.
  4 -1 ... godzi
 5. 5.
  türkiye yollarına uygun imalat olarak.
  ... teflon
 6. 6.
  Kaldırmayın o zaman. Yokluktan geberip içi çirkin kızları bile şımartan sizlersiniz. Bir hezeyan.
  3 -1 ... nirvana81
 7. 7.
  Yazıldığı kızların yüzde sekseninden siktir yiyip geri kalanının ararım ben seni deyip aramadığı hanzonun göz yaşartan tespiti.
  Gülmekten gözümden yaşlar geldi beya.
  5 -2 ... dalya rock yazar
 8. 8.
  Hepsi duşuk bel jean giyiyor hayalleri (bkz: gigi hadid) ama gerçekler selulit olmasi ne kadar kötü erkeğin 1.90 ve kaslisini ararken no problem deme yurdum kezbani seni.
  ... sqilacci74
 9. 7.
  Çok doğal olan durumdur.
  Mesela bir arkadaşlık uygulaması düşünün bir erkek bir de kız profil açın. Erkek profile günde en fazla 2 kişi yazar ama kız profile günde en az 50 kişi yazar. Eee bu kızın götü kalkmasın da benim mi kalksın? Kaldıran yine biziz beyler suç bizde.
  1 ... eneskamis
 10. 8.
  sen sürekli birinden birşey talep edersen kaliten düşer. kızlarda olan birşey yüzünden erkeklerin kızlardan birşeyi almak için çabalaması o kızı bende değerli birşey var ve ben kıymetliyim havasına sokar. sonra da burda yüzde 80 i böyle yaa diye ağlarsın.
  ... mrvir