1. 1.
    gözle görülebilir bir gerçektir. sokağa çıkıp bir banka oturup gözlemleyin. bana hak vereceksiniz. ingiliz kraliçesinde bile bu kadar kibir yoktur amk.
    8 -3 ... papa jupiter
  2. 2.
    instagramdan yazan abaza kekolar sağolsun en çirkini bile kendini victoria mankeni sanıyor.
    11 -1 ... fyodor paskevich
  3. 3.
    imkansız durum.

Türk kızları spordan, squattan bihaberler. Çoğunun popişi düşük ve biçimsiz.
    2 -5 ... calcio
  4. 4.
    götünün kalkık olmasından kasıt brezilya poposuysa şayet gerçek olmayan beyandır. düz popoludur efendim bizim kızlarımız. çünkü spordan bi haberdirler ne yazıkki..
    1 -2 ... kursadneferi
  5. 5.
    türk erkeğinin de %80'inin g*tü kalkık olmasıdır. binaenaleyh türk insanının götü kalkıktır zaten.
    5 -5 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    çoğunlukla spor yapmamıza gerek yoktur popomuzun kalkık olması için. genlerimiz güzel çok şükür.
    4 -1 ... godzi
  7. 7.
    türkiye yollarına uygun imalat olarak.
    ... teflon
  8. 8.
    Kaldırmayın o zaman. Yokluktan geberip içi çirkin kızları bile şımartan sizlersiniz. Bir hezeyan.
    3 -1 ... nirvana81
  9. 9.
    Yazıldığı kızların yüzde sekseninden siktir yiyip geri kalanının ararım ben seni deyip aramadığı hanzonun göz yaşartan tespiti.
    Gülmekten gözümden yaşlar geldi beya.
    5 -2 ... dalya rock yazar
  10. 10.
    Hepsi duşuk bel jean giyiyor hayalleri (bkz: gigi hadid) ama gerçekler selulit olmasi ne kadar kötü erkeğin 1.90 ve kaslisini ararken no problem deme yurdum kezbani seni.
    ... sqilacci74