1. 1.
  Kişiliksizliğin ortak sebepleriyle açıklanabilir. Ve
  gözleri keskin olan erkeklerin hepsi bunu görebilir.

  dişiliğini ön plana çıkarma gayreti aslında çoğunlukla sahte bir tavır takınmayı beraberinde getirir.

  Türk kızları -tüm kadınlar- kendi gerçek özüne, doğallığına döndüğünde çekici bulunmayacağı kaygısı yaşamaktadır. bilinçli veya bilinçsiz.

  bir gerçeklik ya da kadın tabiatına ait bir gerçeklik daha da vardır denilebilir. kadının kendini beğendirmek adına yaptığı her şey de onun tabiatının parçası ya da ta kendisi haline gelmiştir.

  bu bakımdan türk kızı sahte bir örüntüyle yaşamakta, sahte bir kişilik edinmektedir. bunun çok erken evrede öğrenilen bir şey olduğu ve değiştirilesinin güç olduğu da kesin gibidir.

  bu yönüyle türk kızları iki kişilik çizerler çoğu kez. Onları dikkatlice izleyelim.

  kendini beğendirme kaygısının olmadığı bu ağırlıktan kurtulup kendini dinlendirdiği ortam ve kişilerle bulunduğu durumlar.

  ve diğer zamanlar...

  2 ayrı kutup 2 ayrı insan tipi.

  ve çoğunlukla yorucu insan tipi.

  sahte kişilik yaratıcısı bir insanın beyin faaliyetlerinin bazı taraflarındaki zaafiyeti ve gelişmemişliğinin sebebi, önemli şeyler üstünde motivasyon eksikliğine sebep olan, daha önemsiz şeyler üzerindeki ilgisidir.

  kendine ket vuran, engelleyen, kendini gerçek eksiklikleriyle görebilme ve dolayısıyla da doģru biçimde elestirebilme kapasitesinden yoksun olmakla beraber zeka kapasitesini gitgide potansiyelinin altına çeken bizzat kendisidir kadının.

  ona bu içgörüyü kazandıralım o zaman demek de faydasız. onun en büyük kaygısı deģişmedikçe o da değişmeyecek zira.

  Edit: kadınlar üzerine yazmış oldugum yazımın türk kızı uyarlamasıdır.

  En çok Kırbaçlanması gereken varlığın kadınlar olduģundan şüphem yok.

  Üstad niçe ye selam ederim.
  1 -6 ... ben varoslar prensiyim
 2. 1.
  Türk kızlarının ortak kişilik bozuklukları.
  1 -6 ... ben varoslar prensiyim
 3. 2.
  Beğenildiklerini düşünerek hep bir kıvırma hep bir üstünlük edası taşıma duygusu hepsinde istisnasız ortaktır. Halbuki yüzlerine bakılacağı bile yok, anca avrupa ve balkan kızlarını görmemiş aptallarca götleri kaldırılır...
  1 -3 ... graben