1. ?.
  yarısından çoğunun kaşar olmasından veya kaşarlığa özenmesinden kaynaklıdır. türk kızları genellikle, kendisini sadece birkaç gece mutlu edebilecek, kendisinin her dediğini yapıp kendisine tapınan dinsiz ve müşrik erkekler ararlar. bunlar ileride çoluk çocuğunun yüzüne nasıl bakacağını bilmezler, hatta çoğu aile hayatından uzak durur. sanır ki 50 yaşına geldiğinde de kendisi için erkekler kapıya dizilip ona secde edecek. velhasıl kelam, bu kadar egosu yüksek insandan zaten ibadet etmesi beklenmez; ve kendine değil de allah a ibadet edenleri de küçümsemeleri çok doğaldır.
  6 -5 ... hayatin sillesini yemis adam
 2. ?.
  önyargı kokan bir önermedir.
  3 ... apricotstone
 3. 1.
  türk kızlarını tanımayan sanal ortamdan duyduklarıyla cümle kurmaya çalışan kişi beyanatı.
  2 ... sidik torbasi
 4. 2.
  haklı önermedir namaz kılan bir adam zaten doğal olarak dar görüşlüdür kızla ilerde iş ciddiye binerse örtün namaz kıl oruç tut istekler böyle gider hiçbir insan kadın erkek farketmez kısıtlanmak istemez şehirde yaşayan kadınların çoğu özgür ruhludur bu tip şeylere gelemez kaldıki artık modern düşünmek dnin dogmalarından ayrılmak gerekir.
  eksileyenler yobazsınız olum işte sizin asla bir sevgiliniz olamaz parklrada cfelerde takılamazsınız zamanı gelince ananız bulur bitane evlenirsiniz gerisine sizin istekleriniz gelmez.
  4 -15 ... socialista197
 5. 3.
  yanlış bir önermedir. onun cinsiyetle değil kişilikle alakası vardır.
  2 ... mishel
 6. 4.
  gerçek TÜRK kızının asla yapmayacağı durumdur.
  ... asosyalpsikiyatr
 7. 5.
  öp alnına koy! bulmuşsun öylesini daha ne istiyorsun? tanımadığın insanların yanında uyanmak mı? şeklindeki cümlelerle kız rencide edilmelidir. şayet, "kız" islam dışında bir dine inanıyorsa veya inanmıyorsa, saygı duymak lazım. küçümseyemez ama ilgilenmemesi de sorgulanamaz.
  1 ... la donna che vorrei
 8. 6.
  (bkz: genelleme detected)

  her türk kızı da namaz kılmayan erkekleri küçümsemiyor, hatta onlara diğer erkeklerden daha fazla değer veren, sevenler var. türk kızı olarak değil, kızlar olarak düşünülmeli. türk olması görüşünü, düşüncelerini etkileseydi eğer her türk kızının aynı şeyleri yapıyor, aynı şeyleri seviyor, aynı görüşleri paylaşıyor olması gerekirdi.
  1 -1 ... anestezik sinestezya
 9. 7.
  nifak tohumu ekmek isteyen şeref yoksunu olan yaratıkların yalanıdır.
  ... sikayetciiiii
 10. 8.
  yanlış bir önermedir. Sadece çok az bir kesim bunu yapar onlar da gelişimlerini tamamlamamasına bağlayabiliriz.
  ... mingunho