1. 1.
    en az üç örnek verebilirim.

örgü örmek

kız kankam ve kız arkadaşlarıyla her zamanki gibi kafedeyiz. içlerinden cemre adlı kızımız saçları ören bayan logosundaki kadın gibi saçlarını toplamış ve kafenin orta yerinde örgü örüyor. bu lavaboya gittikten sonra kız kankama sordum nabıyo bu mal diye. ne duysam beğenirsin? sen git ismi lazım değil bir yarı ünlüye lüleden ver, ilk sefermiş bir de. herif de evli barklı siktiri çekmiş tabi işi bittikten sonra. hanım kızımız da böyle el işlerine vermiş kendini. bu kızda hep bi ünlü merakı vardı zaten yediği halt hiç şaşırtmadı.

tesettüre girmek

burada da olayın kahramanı 15 yıllık kankamın kız arkadaşı. arkadaş aşağı yukarı 1.5 sene çıktıktan sonra sonunda kızı eve atabildi. tabi zor bela da olsa bir şeyler de yaşanmış, neyse ayrıntıya girmiyorum. birkaç gün sonra bi baktım hanım kızımız, akp mitinglerindeki kızlar gibi. daracık kot ve ip askılıyla gezen hatun tesettüre girmiş üstüne bir de türbanın önüne üçgen şekli vermiş. arkadaş da övünüyordu ben adamı böyle imana getiririm diye ahaha.

pasta parçalamak

bu olayın kahramanı da kız kankam. bu salağın doğum günü, kızlı erkekli toplanmışız işte ortamda herkes eğleniyor. bizimki de neşeli aslında, her şey yolunda görünüyor lakin artık ne olduysa pasta önüne geldiğinde oldu. üfleyip mumları söndürdükten sonra bi baktım içine şeytan girmiş gibi bir yüz ifadesiyle pastayı parçalamaya başladı, susar mısın gerizekalı kız ağlıyor şu ancılar da hemen aldı bunu apar topar lavaboya götürdü. öğrendim ki birkaç gün önce bunun sevgili olmasına şu an hala anlam veremediğim kısa boylu, yarı kel ve müptezel tipli pezevenk kızlığını bozmuş.
    1 -1 ... nesgayfe
  2. 2.
    evlenmek istemek

bu benim başıma gelmişti. kız bi de manyağın bayrak taşıyanı çıktı tam 3 yıl boyunca sms, mail yoluyla taciz etti. telefon numaralarına nereden ulaştıysa mafyatik hukuk büroları gibi arayıp arayıp tüm sülaleme ne kadar şerefsiz olduğumu detaylarıyla anlattı, çıktığım tüm kızlarla yüz yüze görüşüp arıza çıkarttırdı. en az 3 telefon değiştirdim, hepsine de ulaştı operatörleri zengin ettim adi karı yüzünden. benimle uğraşacağı vakti kariyerine harcasa şimdi nasa'da çalışıyordu amk.
    2 -1 ... nesgayfe
  3. 3.
    (bkz: al kırdın kırdın)

türk kızına genellemek yanlıştır.
    kezbandır o.

yemişsin yiyeceğini kendi isteğinle siktir git hayatına devam et. ama olmaz.
    1 -1 ... katmir