1. 11.
  " adam gibi yıkanın " olabiliir. banyodan öyle 2 dakikada çıkmak yok.
  -1 ... teflon
 2. 12.
  iyi sırt keselemesi.
  1 ... yerli ve milli
 3. 13.
  ne diyorlarsa tam tersidir.

  türk kadını ne istediğini beyan ediyorsa tam tersini bulur hep.

  erkek dediğin güvenilir olmalı diyen bir kadının sevgilisi onu 5. kere aldattığında affettiğini biliyorum.
  2 -1 ... modern zaman filozofu
 4. 14.
  100 erkek gücünde olmaları.
  ... nediyimki
 5. 15.
  hassas terazi olmamızı beklerler. bu sadece hanımlarda değil bizim onlardan beklentilerimiz de aynı şekilde. bakın durum şu;

  1) erkek dediği ağır olacak. çok konuşmayacak.

  ama sıkıcı da olmayacak. eğlenceli olacak.

  sonuç olarak şöyle bir şey: az konuşacak, konuştuğunda paaat zekice bir espri yapacak herkes gülecek.

  2) evine bağlı olacak. evcimen olacak.

  ama gezmeyi de bilecek. ortam bilecek.

  sonuç olarak şöyle bir şey: evde oturacak ama beni her yere götürecek gezdirecek. bensiz? asla. evcimen. çok gezecek.

  3) piç olacak, herkesin ilgisini çekebilecek kadar cazibeli olacak.

  ama gözü dışarıda olmayacak. sadece ben.

  sonuç olarak şöyle bir şey: herkes ona aşık olacak o gözünü bile kimseye değdirmeyecek.

  ortaya şöyle bir profil çıkıyor neticede;

  cem yılmaz kadar komik, kenan imirzalıoğlu kadar ağır, memur şener şen kadar evcimen, gezi programları sunanlar kadar gezmiş, dünyanın yarısını elden geçirmiş james bond kadar çekici, leylaya kör kütük aşık olan mecnun kadar sadık.

  arkadaşlar bulursanız ben de talibim. net talibim ya.
  4 -1 ... hergele kutay
 6. 16.
  Karaoke sahnesinde seyircilere karşı bir başka sevgiliyi sevemem sevenem sevemem şarkısını söylemek. Sonra onu sahneye çıkartıp benimle evlenir misin demek.
  4 ... kale3112
 7. 17.
  Erkek beni yönetsin, yönlendirsin, ufkumu açsın amaaaa hep benim dediğim olsun...
  1 ... mavi huydur bizde
 8. 18.
  bir erkekten daha fazlası...

  reklam sloganı gibi beklentileri var.
  1 ... masklavi
 9. 19.
  her bir şeydir. evet ilk adımdan itibaren her şeyi erkekler yapmalı. misal bir erkek ve bir kız birbirlerinden hoşlanıyorlar ise kızların neredeyse yüzde 90 ı hiçbir adım atmaz. illa erkek atacak o adımı çünkü elde edilmesi gereken kızlar. biz erkeklerin herhangi bir önemi yok dışarıda milyonlarcamız var zaten..

  hadi bu tamam netice itibari ile yaradılışın bir gereği olarak kadınlar "tavlanan" biz erkekler ise tavlayanız. kadını tavladın diyelim bu sefer buluşma organizasyonlarının tamamını sen yapıyorsun. bunu da kabul ediyorum neticede erkeğin üzerinde yazılı olmayan vazifelerden bir tanesi. ancak ilerleyen süreçte gene her adımı sen atmak zorundasın. ilişkide fedakarlıkların çoğunu erkekler yapmak zorunda. yapmaz isen odun derler öküz derler terk ederler. ilişki ilerledi evlilik fikri aklınızda dönmeye başladı diyelim. erkek olarak bunu hissedecek ve teklifi edecek olan gene sensin. kadınlar bu fikre sıcak baksa bile gene bir ikna etme turu istiyorlar. evliliğe ikna etmek zorundasın bu sefer. hadi onuda başardın diyelim düğün vs safhaları var. bu sefer maddi olarak aklının almayacağı bir yükün altına giriyorsun. bu mevzuda gene yüzde 60-70 civarında erkekler tek başlarına bu yükün altında bırakılıyorlar. tabi bu arada evliliğin getirdiği diğer bir çok şey bekleniyor..

  şimdi bu yazı her şeyi biz erkekler yapıyoruz kadınlar lay lay lom yaşıyor demek için yazılmadı. tüm bu süreç boyunca en az erkek kadar belki daha fazlasını yapan kadınlarda var. ancak özellikle bizim ülkemizde bu yüzde 20-30 civarlarında anca olabiliyor. toplumun dinamikleri bu. erkek çocuklar olarak biz nasıl ki çok çok daha rahat ve özgür büyütülüyor isek bu özgürlüğün bedeli de yetişkin olduğumuz zaman gönül işlerinde ödetiliyor. oysa ki kadın ve erkek eşit diyoruz buna inanıyoruz. ancak iş ikili ilişki meselelerine gelince nedense hemen hemen her şeyi erkekler yapmak zorunda.
  9 ... mel mel bakan gibson
 10. 20.
  evlenip kurtulayım diye bakarlar.
  ... ebu fesat