1. 1.
    Genelleme yaparak konuşursak öyle sanıldığı gibi uçuk kaçık şeyler değildir.

Son derece tutarlı ve doğru, akillıca beklentilerdir genel olarak.

Kadın için en iyi, bütünsellik arzeden şeylerdir. Bir çok iyinin bir arada toplanmıs olması gerekir.

Fakat kadın şunu da istemez.

Hem aşırı zengin olsun, aşırı yakışıklı olsun, zehir gibi zeki olsun bütün en yüksek iyileri kendi bunyesinde toplamış olsun.

Öyle bir erkek yok zaten.
    Olduğunu bir an icin düşünecek olsak bile o kişi mükemmel olarak tanımlanmaz.

Kadın için iyi olan ve beklentisini karşılayan sey şudur.

Eli yuzu düzgün olsun elbette fakat o da yetmez aramızda bir uyum, anlayış, birliktelik olsun, beni sevsin benim de sevebileceğim kişilik özelliklerini bulundursun kendinde. ailesine, ilişkisine sonuna kadar sahip çıksın, değer versin, sanattan edebiyattan, müzikten anlasın, ilgi duyduğü güzel uğraşıları olsun, bana bir şeyler de katabilsin, beraber öğrenebilelim, eğlenebilelim, maddi durumu iyi olsun ki iyi bir hayat yasamamıza el versin. Yani güzel bir hayati paylaşabileceģim güzel bir adam, aile babası, konusmasıni, oturmasını bilen adam gibi adam olsun. Ultra lüks bir hayattansa makul aşıriya kaçmayan şeylerdir insanları memnun edecek olan şey genel olarak konuşursak.

Yattır kattır değil anlatmak istedigim.

Ha diyeceksiniz ki iyi de kardesim biz doğru adam olduk diyelim de bunu isteyen kisinin kendine yatırı mi nedir? Kendine bir bakıyor mu da bunlari talep etme hakkını kendinde buluyor.

Ben de derim ki size, siz doğru olun doğru sizi er geç bulacaktır. Eş eşini bulur. Eğee bulamıyorsa bir türlü sen hala doğru yerde değilsin demektir.
    8 -1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  2. 2.
    Dans

haydi eller havaya
    kalçaya

önce öne doğru
    sonra

aRkAYa

ayak sağsolakollar yanaaaaa

memeleri SaLLaYA sallaya..
    5 -3 ... sihirsiz mantar
  3. 3.
    Para başka bir beklenti olmaz para olsun her şey çözülür.
    3 -5 ... beyaz baretli mehmet aga
  4. 4.
    bize yapılmış büyük haksızlıkların sebebidir.

+hem biscolata erkeği gibi yakışıklı olsun

+hem dili diksiyonu kültürü yüksek olsun.

+güzel bir mesleği bol parası olsun.

+koruyup kollasın soğukta ceketini versin

+tüm ev işlerinde yardım etsin mümkünse bol bol o yapsın

+saygı duysun sevsin sadece sevsin deli gibi sevsin çiçekten böcekten bahsetsin siyaseti siktir etsin sadece romantizmden girsin. gözlere bakarak şarkı söylesi.

oldu amk hem ayranım dökülmesin hem arkam öpülmesin yok öyle Dünya kızlar.
    2 -1 ... karanligin ruhunda bir gece
  5. 5.
    Sadakat. Bu olduktan sonra birçok şey kendiliğinden gerçekleşiyor zaten.
    Seviyor ki sadık kalıyor. Sen de sadakatinden ötürü güven duyuyorsun.
    Karşılıklı olarak da uyum varsa tadından yenmez artık o ilişki.
    Beyler sizden pek fazla bir beklentimiz yok işin aslı, karakterli olsanız yeterli olur.
    Birde karşınızdaki kadını dünyanın en değerli varlığıymışcasına sarıp sarmalayın demedik, kendi dünyanızın mihenk taşı olduğunu hissettirseniz yeterli olur zira bizim için önemli olan yaşadığımız dünya değil zaten sizinle kurmuş olduğumuz dünya.
    10 ... singulum
  6. 6.
    başımızı sokacağımız evi olsun, bir de arabası. çok şey istemiyoruz.
    1 ... u my bitch now
  7. 7.
    her kadının beklentisi gibidir: saygı ve sevgi temelli güvenli bir beraberlik.
    2 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Ahlâk
    Zekâ
    Güven
    Saygı
    Temizlik
    ilgi, şefkat, merhamet
    Romantizm
    Bonkörlük
    Olgunluk ama biraz çocuk ruhluluk
    Anlayış
    Güleryüz
    ... ahsenna
  9. 9.
    benden neden bir şey istemiyorlar ona şaşıyorum.
    halbusikine all inclusive adamım.
    dm den yürüyün.
    ... comparator penguin
  10. 10.
    gavatlık.
    -1 ... derin futbol izleyen adam