1. 1.
    gün be gün göze çarpan gerçektir.

artık ortalama tipte ve klasta bir türk kızıyla bırakın ilişki kurmayı, sohbet etmek bile mümkün değildir.

iyi bir işim, gelirim ve entelektüel birikimim var. lakin bu kızlarla bir türlü dikiş tutturamıyoruz.

karşına oturttuğun kız ya sahtekar, ya cahil yada gösteriş budalası çıkıyor.

nerede kaldı o anaç, cefakar, hamarat atürk kadını modeli sorarım size.

cinsel tabuları arşa ulaşmış, gözü gösteriş, para vb. maddiyattan başka bir şey görmeyen, bırakın şiiri dergi bile okumayan sadece iphone'a bakmaktan gözleri bir tuhaf bakan yüzeysel bir güruha dönüştüler.

Bu durumda kafa dengi biriyle evlenip birlikte vakit geçirmek için yurtdışından biriyle evlenmekten başka yol yok gibi.
    4 -8 ... tenete
  2. 2.
    -Meriç modu etkin:
    Ben baymadım ve yukarıdaki yazar gibi de düşünmüyorum. Gayet hoş, bilgili, seviyeli, ahlaklı hanımlar da var içinde. Keşke içlerinden bir tanesiyle yakınlaşma şerefine erişebilsem.
    Meriç modu kapalı-
    4 -2 ... yazar x
  3. 3.
    türk kızları yine ne yapmış kimleri baymış bilemeyeceğim de türk kızlarıyla ilgili açılan başlıklar beni baya baydı. sizin başka işiniz gücünüz yok mu la niye durup durup aynı konuyu tartışıyosunuz.
    10 -3 ... baba ogul kutsal ruj
  4. 4.
    Turk kadini dunyanin en asil kadinidir. Her ne kadar turk kizlari da aldatsa da digerlerine gore daha sadik dik duruslu anac sevgi dolu ihtiyatli zeki ve kendini meta olarak sunmayan kadinlardir. Inanin disaridaki kadinlardan bin kat iyidr. Her sey seks degil.
    -2 ... alpagu acar
  5. 5.
    Lanet olsun türk kızı senin sorunun ne ha?

Diyerek "hat end dencırıs" erkek kardeşlerimin duygularına tercüman olmak istediğim bamya, pardon baymadır.
    3 ... lcma
  6. 6.
    Kaybedersen kıymetini bilirsin.
    ... gezdimgordumyenildim
  7. 7.
    iyi olmuş devam edin bayılmaya. size müstehak.

boşuna mı yırtıyoruz bir tarafımızı ukrayna'ya rusya'ya yönelin diye. ısrarla kıçını kaldırıyorsunuz bu anadolulu bodurların.
    -1 ... caranthir