1. 1.
    okumayı, araştırmayı, kafa yormayı vakit kaybı olarak gören türk kızlarının bir de üstüne üstlük bu hallerinden son derece memnun olmaları karşısında yaşanan vahim durumdur. tüm olayları magazinsel. nerdeyse tüm hayatları moda, kişisel bakım, dizi ve saçma sapan şovlardan ibaret.

şimdi samimiyetle cevap verin bir türk kızıyla hangi konuda sohbet edebilirsiniz? elbette bu durumda erkeklerin olayı direkt sevişmeye bağlamalarında da bu yönlerinin de bir payı olduğunu düşünüyorum.
    56 -75 ... halka arz
  2. 2.
    bir lekeleme tanısıdır. bu cümleleri söyleyen insana etrafınızı ve çevrenizi değiştiriniz efenim önerisi getirilebilir.
    30 -9 ... mithra
  3. 3.
    otobüste bilim-teknik dergileri okuyan, bilgisayarı açtığında atomun parçalanışını araştıran türk erkeğinin haklı söylemi.
    109 -19 ... hayat garip
  4. 4.
    türk erkekleri yüzünden olan durum.
    7 -11 ... mrvercetti
  5. 5.
    aldığı kitabın kapağını, üstündeki giysinin rengine uydurmaya çalışan insanların olduğu toprak parçası. çimeninin yeşiline, toprağının bronzluğuna üzülüyorum.
    7 -3 ... glsss
  6. 6.
    gününü kahve gibi ilim irfan merkezlerinde geçirip yolda ona buna malca bakan erkeklerin yanında tabiki kültürsüzlerdir efendim. çünkü o tür yerlerde beyler tolstoy okur, klasik müzik dinler ve filmler izler.
    8 -3 ... 7elifd
  7. 7.
    kültürsüzlükle dolu bir genellemedir. yanlış bir genellemedir.
    8 -2 ... nickiniyerim
  8. 8.
    saçma bir genellemedir.
    11 -2 ... independent
  9. 9.
    aptal sarışın diye bir şey var bana inanın türk kızlarının çoğu aptal olur.
    (bkz: esra & ceyda kardeşler)
    1 -3 ... batuhan123
  10. 10.
    genellenmemesi gereken ama %70 den yüksek doğruluğa sahip hede. *
    5 -4 ... vallhalorz