1. 1.
  niyetim sazan.avi falan değil ancak ufak bir istatistiki çalışmanın ardından bu kanıya varmamak elde değil. güzel olmaya çalışan sayısı bir hayli fazla. güzel olmaya çalışırken de verilen pozlar... insanı kahrediyor resmen. bir kısım da seksi(!) görünmeye çalışırken maymuna dönmüş vaziyette. neden böyledir bu anlamak mümkün değil.

  doğal olayım diyen bakımsız, bakımlı olayım diyende boya küpüne düşmüşçesine makyajla ortaya çıkıyor. kimisi de "özgür kız" modunda ferah ferah takılıyor.

  bu olay beni niye bu kadar dert sahibi yaptı onu da anlamadım ama gerçekten canım sıkıldı sözlük bu duruma. gecenin 02:50sinde olacak iş mi bu şimdi?

  la olm yabancı kızlar huri demiyorum zaten. türk kızlarının çok çirkin olduğunu söylüyorum. banane yurt dışındaki kızlardan. çok da zikimde vallahi almanı, rusu. türk kızları da gayet çirkin işte. kendilerini güzel saıp havalara giriyorlar boyuna.

  eklemeyi de yapayım da madem elde edilemeyecek türk kızı da yok. öyle elde edemeyince çirkin falan demiyoruz yani. hepiniz bir lafa kanıyorsunuz işte. açık bu. allah sizi öyle yaratmış ne yapalım artık.
  4 -7 ... silgi yiyen cocuk
 2. 2.
  aşık veysel, ben güzele güzel demem dedi ya, tüm türk erkekleri sahip olmadıkları kadını çirkin adleder.
  çok mu önemli gecenin 02:52sinde hayır.
  9 ... yusufun zuleyhasi
 3. 3.
  yoktur oyle bir sebep turk kizlari cok guzel. (bkz: akilli yatirim rehberi)
  4 ... tebukaa
 4. 4.
  genetik kalitesizlik ve kötü beslenme.

  edit: kızlarımızın zoruna gitmiş biraz ama kusura bakmasınlar dost acı söyler.
  1 -3 ... dr jekyll
 5. 5.
  (bkz: Allah yarattı bilemiyoruz)
  ... mutluluk aromali hayat
 6. 6.
  Kime göre neye göre ?
  ... bayanego
 7. 7.
  doğu anadolu ve güneydoğu anadolu'da daha çok rastlanan olay.
  1 -1 ... the matrix
 8. 8.
  ergenlikten kalan bazı hasarlar neticesinde, bir türlü poz vermeyi öğrenememişlerdir. ayrıca, cok makyajın cok güzel etki yarattıklarına inanıyorlar. ayrıca tribi abartırlar, nazlanıyım derken şımarırlar, çok konuşup baş ağrıtırlar.. bunlarda karakteri cirkinlestiren davranışlarıdır. biraz;

  (bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler)

  okusunlar.
  ... sonumuzhayirolsun
 9. 9.
  birçok sebep olabilir. misal, bizim insanımızda spor alışkanlığı yok. hele ki evlilik sonrası kadınlarda-ki biz bunlara post-married woman diyebiliriz- hiç yok. bunun sebebi sanırım toplumun kültür ve gelenekleri. yani birsürü erkeğin içine karımı göndermem anlayışı ya da evinin kadını olsun anlayışı da olabilir. sebebi her ne olursa olsun örnek olarak söyleyelim, çocukluğundan itibaren spora ve belirli bir spor dalını yapmaya alıştırılıp dersleri bile bu yönde olan rus kızlarının yanında türk kızının-kadınının fiziğinin ne kadar eksik kalacağını tahmin etmek çok da zor olmayacaktır. kaldı ki zaten ırk olarak da türk ırkı erkeğiyle yakışıklı kadınıyla güzel ve seksi bir ırk değildir. dolayısıyla çok bir şey beklememek gerek. bir zenci yarrağı ya da bir latin götü kimsede yok sonuçta.
  1 -1 ... crazymafya
 10. 10.
  türk erkeklerinin türk kızlarından yediği kazıklar sonucu türk erkeklerinin türk kızlarından soğumasıdır. dağılın şimdi.

  not: erkeğim en objektifinden.
  1 ... daglara sevdali adam