1. 11.
  aaaa acaba neden?
  1 ... roxannee
 2. 12.
  Eksik iddia. doğrusu türk kızlarının türk erkekleriyle sevismekten korkmasidir. Yoksa kızlar da abazanlik konusunda erkeklerden aşağı değil.

  (bkz: turkish girls on erasmus are easy)
  -1 ... lumina obscura
 3. 13.
  Hala makyaj malzemeleri , güneş gözlüğü abisi tarafından kırılan kızlar var. Siz sevişmek diyorsunuz. Kaç kız vajinismus hastası biliyor musunuz? Çocukluktan beri " günah , yasak , cehennem! " denile denile psikolojileri alt üst olmuş binlerce kız var.
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 14.
  valla bir kısmınızdan ben bile korkuyorum, "sikmeseler inşallah" diyorum. türk kızı niye korkmasın?

  türk erkeği patolojik vaka. kendisi delirirken kadını da delirtiyor. öncelikle kadından çok korkuyor. kadın tarafından binde bir bile olsa göt edilme ya da geçilme ihtimaline katlanamadığı için önce kadını eve kapatıyor. kadını dışarı çıkamaz, eğlenemez hale getiriyor. abaza kalınca da bu ihtiyacını bir kısım "düşürülmüş" dişilerle gideriyor. ondan sonra da seviştiği her kadına orospu gözüyle bakmaya çalışıyor. hadi orospu gözüyle baksa ya da "küçük orospum" diye sevse neyse. türk erkeğiyle sevişmiş her kadın bilir ki türk erkeğinin seviştikten sonra ki ilk düşüncesi bu kadını nasıl orospu yaparımdır. kah görüntülerle, kah seviştiğini herkese anlatmalarla şantaj başlar. hani seviyor da yapıyor desen o da değil. sonra o kadına mahallenin bakkalı da çaksa umrunda değildir. olm baya bildiğiniz kızları umuma açmak için sevişiyorsunuz siz. ondan sonra hangi kız sizle niye sevişsin? ha bir de kadınlar üzerinde kurduğunuz bu hakimiyet de oldukça kırılgan. birisine üstünlüğünüzü kabul ettirebilmeniz için öncelikle ona sizinle yarışma imkanı tanımanız gerekir. siz en ufak bir imkan tanımıyorsunuz ki? ondan sonra en ufak bir dirençle karşılaşınca da tarıumar oluyorsunuz, çok gördük.

  eh türk kızı da "beni sikecüyler mememi emecüyler" diye deliriyor tabi. sonra erasmus'a gidince de pornstar oluyor. sizin türk kadınında yarattığınız travmalardan birisi de tecavüz fantezisidir bu arada. kız sevişmek istiyor ama sevişmekten korkuyorsa ne yapacak? sapıkça bir şekilde hoşlandığı erkeğin ona tecavüz ettiğini düşleyecek. var böyle hatun kişiler ve bizim memlekette hiç az değil...
  2 -1 ... anne ben gruppie oldum
 5. 15.
  Sevişmekten değil, arafta kalmaktan korkuyor. Çünkü severse sıkıntı büyük.
  1 ... konusalimbakariz
 6. 16.
  Kürt kızları gibi sülaleye vermedikleri için eleştiriliyorlar.
  1 -1 ... sapnu puas
 7. 17.
  Senin yuzunden a comar !

  Sokakta yurumeye korkar olmus millet.
  ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima